logo
Англомовна версія сайту

Допомагаємо світові підтримати Україну — виходимо на Kickstarter

Доброго вечора, ми — Авіація Галичини, і ми з воюючої України. 

Близько трьох років тому ми випустили футболки з промовистою назвою — FIGHT LIKE UKRAINIANS. Вони створювались з думкою про “Flying Cossaks” – 66-й авіаційний підрозділ ВПС США, який майже повністю складався з українців у війні проти комуністичного Вʼєтконгу. Так ми прагнули розповісти ще одну “українську” історію у “Війні за Незалежність”.

Сучасне вторгнення росії дало чергову нагоду переконатися – наша сила духу і винахідливість здатні протистояти будь-якому ворогу, навіть якщо замість зброї у тебе банка помідорів. Новому наративу ми присвятили окрему колекцію — “Independence War

FIGHT LIKE UKRAINIANS — сьогодні це своєрідне гасло для всіх, хто готовий виборювати свободу та гідність. Для всіх, хто солідарний і підтримує зокрема нашу боротьбу за європейську Україну, “за нашу і вашу свободу”.

Поки ворог бомбардує наші міста, а прості українці голими руками зупиняють колони техніки, ми активно працюємо на своєму фронті та підтримуємо Збройні Сили України. Весь прибуток з продажу тематичних футболок ми передаємо на потреби української авіації.

Ми прагнемо залучити до підтримки українців якомога більше людей із різних країн, тому виходимо на Kickstarter. Кожен, хто хоче розповісти світові про українську боротьбу за Незалежність, може зробити це за допомогою наших футболок. Одяг, який ви будете носити на роботі чи під час прогулянки, розповідатиме нашу історію. Ми шукаємо тих, хто цінує свободу так, як цінують її українці, та готовий підтримати нас.
Наша мета – зібрати $7000 (33000 PLN) – це той невеликий, але такий важливий внесок, який потрібен сьогодні, аби наше “завтра” мало шанс.

Наостанок, аби ні в кого не залишалося сумнівів щодо того, як українці зустрічають ворога, хочемо різними мовами наголосити:

Рускій ваенний карабль іді нах*й!

Русский военный корабль иди нах*й!

Russian warship go f yourself!

youtube video preview
30 Березня 2022 Спецпроекти

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим