Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Upominki

Filtruj
Kolor
Dostępność
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
 • Najpierw nowe
 • Popularne
 • Najpierw tańsze
 • Najpierw droższe
Pobierz jeszcze

Купити сувеніри онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

Чи вірите ви, що речі можуть зберігати спогади? Нагадувати про минулі мандрівки та враження, особливі знайомства і просто щасливі буденні миті? Ми – так, і тому створюємо сувеніри з українською душею! Від них тепло навіть в найхолодніші вечори.

Нашій команді завжди цікаво наповнювати такі звичні, здавалось би, предмети новими сюжетами й спостерігати, як ви несете їх далі в життя. Для кого вибираєте сувеніри, з якої нагоди та що вам найбільше до смаку. Іноді люди купують наші брендовані сувеніри, щоб мати згадку про відвідане місто Лева, а часто – щоб поділитися з друзями закордоном частинкою України. Записники, листівки, іграшки стають маленькими ланцюжками, що пов’язують їхніх власників, поки ми творимо щось нове. 

Авіаційні сувеніри – для тих, хто мріє про небо 

Традиція купувати чи дарувати якийсь невеличкий подарунок на згадку існує давно, але в останні роки комерція звела їх до певних шаблонів. В Авіації Галичини кожна річ – це вже ціла історія, яку ми розповідаємо в різних форматах: 

 • іграшки-лабіринти – це забавки, що знайомлять з різними регіонами України. Гуцульщина, Закарпаття, Приазов’я відтворені в кольорах та орнаментах сучасного прочитання. Сама ж іграшка круглої форми, має металеву кульку (або кілька) та отвори, в які потрібно її перекинути. Ці українські сувеніри – чудове заняття для вправляння в координації та довгої дороги. 
 • листівки – олдскульний спосіб привітати близьких і висловити свої почуття! Маємо листівку А6 з фірмовим ронделем в доповнення до улюбленої колекції. 
 • записники – підніміть руку ті, хто також любить трохи відкладати гаджети й писати від руки. Для записника важливо мати папір високої якості, добрий перепліт та компактний розмір, щоб він був завжди поруч, коли з’явиться геніальна ідея. Наші записники – це три потрапляння з трьох! Вони досить об’ємні, мають міцну палітурку і комфортну розмітку. Авіаційні обкладинки – це щоденна порція натхнення. Якщо ви шукаєте сувенір людині, що любить планувати й записувати власні думки – кращого варіанту не придумаєш. 
 • горнятка і термогорнятка – з ними пити ранкову каву чи чай (чи кому що смакує) буде ще приємніше. Термогорнятко має міцний гумовий тримач, щільну кришку та клапан для відкривання. Традиційні керамічні горнятка не менш цікаві, бо зовні носять символ українського війська, а всередині пофарбовані в яскраві кольори.
 • запальнички – з тих, що ними можна запалити і сигару десь на Кубі, і вечірню ватру в Карпатах. Компактного розміру, чорного кольору, з кнопкою для запалювання та кришкою для кращого зберігання. 
 • конструктори – це 30 дерев’яних деталей, які разом мають вигляд 3D літака. Сувенір для кожного, хто мріє стати авіаконструктором.  
 • кава авіаційна – щоб ви завжди були готові до польотів і пригод, як справжні українські пілоти. 


Де знайти й підібрати сувеніри від Авіації Галичини

Усе, що ми описали вище – лише частина сувенірів, адже нові ідеї в наших дизайнерів з’являються щодня. Тож, можливо, згодом ми зможемо похвалитися іншими брендованими виробами, які в будь-якому куточку світу розповідатимуть про Україну та зігріватимуть їхніх власників. Що ж залишається незмінним – це наша увага до деталей, адже усі вироби Авіації Галичини завжди високої якості. У картці кожного товару стараємося залишити детальний опис матеріалів, можливих кольорів, розмірів та інших потрібних характеристик. Однак не соромтеся писати нам і питати, що вас цікавить – допоможемо вибрати сувеніри та подарунки, які сподобаються адресатам. 

Залежно від призначення сувенірів і конструкторських особливостей, ми працюємо з деревом, керамікою, папером, пластиком й іншими матеріалами, та завжди гарантуємо їхню безпечність і витривалість перед життєвими пригодами. 

Сміливо вибирайте сувеніри з асортименту на сайті – ми доставимо їх в будь-який куточок в Україні та за її межами. Минулого року наші вироби полетіли в США, Канаду, Велику Британію, Польщу, Естонію, Японію – цей список можемо і будемо продовжувати багатьма країнами. 

Якщо ж вам хочеться тактильно вивчити товари – чекаємо у фірмових магазинах Львова та Києва. І будьте певні: навіть через багато років ви захочете показувати ці сувеніри внукам та розповідати неймовірні історії (звісно, перебільшивши з екшном, але хіба зовсім трішки). 

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć