Bluzy z kapturem dla mężczyzn

Filtruj
Sortuj
  • Najpierw nowe
  • Popularne
  • Najpierw tańsze
  • Najpierw droższe
Rozmiar
Kolor
Zastosuj
Anuluj
Pobierz jeszcze

Купити чоловічі худі онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

Чоловіче худі має цікаву історію, яка сягає середньовіччя. Прототипом сучасного худі вважається одежа ченців. До довгих тунік чи ряс тогочасних священників був пришитий декоративний каптур. Імовірно, що даний вид одягу прийшов в Англію ще у 12 столітті під час Норманського завоювання. І хоч зараз крім капюшона між цими двома речами немає ніяких схожих рис, та все ж саме чернецька одежа заклала підвалини сучасних чоловічих худі.

Самий термін “худі” походить від англійського слова “hoodie” — каптурка або капюшон. Це светр з м’якої трикотажної бавовни, часто утеплений. Виразною рисою цієї кофти є накладна кишенька на животі та власне капюшон. Крім цього, замість кишені може бути блискавка, а на каптурі шнурки для затягування.

Сучасний вигляд худі з’явився у 30-х роках 20 століття. Вперше його почали носити робітники Нью-Йорських складів. Робоча температура була досить низька, а в куртках працювати було незручно, тому поява чоловічих худі була питанням часу. Цей вид одягу вперше випустила фірма Champion і назавжди увійшла в історію.

До широких мас худі увірвалось аж через 40 років, з появою хіп-хопу також у США. Пік популярності стався після виходу фільму “Рокі”. Також у цей час почали з’являтись толстовки (друга назва худі) з назвами популярних елітних університетів. У 90-х роках чоловічі худі стали головним трендом скейтбордистів та серферів.

Як чоловіче худі стало ознакою криміналітету?

У 2011 році в Австралії з’явилось поняття “Hoodie Free Zone”. Річ у тім, що часто кримінальні обличчя обирали саме даний вид одягу за своєю зручністью та функціональністю. У кишеню можна було сховати зброю, а капюшон добре закривав обличчя. Тому австралійські поліціянти закликали власників магазинів не пускати до себе людей у такому одязі. Робилося це для того, щоб зменшити збройні пограбування. В ті часи охочих купити чоловіче хіді було мало. 

У нас час вже не існує прямої асоціації до власників худі. Цей вид одягу обирають як для прогулянок у місті, так і для роботи. Чоловічі худі робляться з різних тканин, наносять різноманітні принти та експериментують із кроями.

Купити худі чоловічі можна у будь-якому спортивному магазині чи в крамницях молодіжного одягу.

Худі чоловіче Авіаціі Галичини

Для своїх худі ми зробили особливі крої та додали зручні елементи, наприклад, внутрішня кишенька чи спеціальні нашивки на ліктях. Нашим безумовним бестселером у цій серії є худі SYLA. Детальніше ви можете ознайомитись з ним у картці товару.

Шиємо з тканини тринитка: 79% бавовна, 21% поліефр.

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to