Bluzy z kapturem dla kobiet

Filtruj
Sortuj
  • Najpierw nowe
  • Popularne
  • Najpierw tańsze
  • Najpierw droższe
Rozmiar
Kolor
Zastosuj
Anuluj
Pobierz jeszcze

Купити жіночі худі онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

Одяг широкого загалу чи закритих груп?

Вітаємо в крамниці, де ви можете підібрати не просто жіночі худі, а річ, що несе у собі сенс. Як і всі інші наші речі, кожна з цих моделей відноситься до певної колекції, що розказує якусь історію. Детальніше про значення тих чи інших символів, ти можеш прочитати у картах товару.

Ми створили наші худі для активних жінок, що стрибають з парашутом, підкорюють вершини, бачать ціль і точно знають як до неї дістатись. Всі наші худі мають різний крій, та свої особливості, але об’єднує їх наявність капюшона. Це невіддільна частина цього виду одягу, адже саме слово “худі” з англійського «Hoodie» перекладається як “капюшон” або “каптур”. Ще одним важливим елементом цього одягу є кишені. Спершу це був кишеня-кенгуру, але зараз зустрічаються моделі, де кишені розділені блискавкою.

Шлях жіночих худі від ченців до модних крамниць

Історія виникнення цього елементу одягу сягає далекі середні віки. Як не дивно прародичем худі були мантії священнослужителів. Накидки також мали капюшон та захищали тіло від негоди. Але це єдині схожості між цим одягом. Сучасний зовнішній вигляд худі набуло в 30-х роках минулого століття. Батьками дизайну стала американська компанія «Champion». Вони створили новий вид одягу, який полюбився робітникам та спортсменам. Конструкція цього одягу була зручною та добре захищала тіло від холоду. Худі не стало одразу популярним і не вийшло у широкі маси, тільки у 60-90-ті роки воно отримало славу та вийшло у широкі маси. Це сталося завдяки появі хіп-хоп течії в США, а підсилив ефект вихід фільму “Рокі”, де Сильвестр Сталлоне продемонстрував худі у вкрай вигідному стилі. Тоді купити худі жіночі й чоловічі стало не так складно й небезпечно. 

Початок 2000-них був несприятливим для худі. Тоді цю одежу ототожнювали з юнаками хуліганами, бо майже всі вони носили однаковий одяг. Поліція довгий час домагалась права зупиняти й обшукувати всіх, хто носив худі. У цей час суттєво знизилось виробництво даної речі, бо багато фірм боялось підчепити на себе негативний відтінок у репутації. Вийти з кризового етапу допомогли модний будинок Армані і такі дизайнери, як Томмі Хілфігер і Ральф Лорен. Чоловічий та жіночий худі отримали нове життя та зробили із нього одяг гідний захоплення.

Зараз купити жіночий худі можна майже у всіх магазинах, адже вони бувають, як спортивні так і на кожен день. Всі наші худі унісекс, тому підходять жінкам так чоловікам.

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to