Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Dla kobiet

Filtruj
Typ ubrań
Rozmiar
Kolor
Dostępność
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
  • Najpierw nowe
  • Popularne
  • Najpierw tańsze
  • Najpierw droższe
Pobierz jeszcze

 

Купити жіночий одяг в інтернет-магазині онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Вибір одягу — не таке просте завдання, як може здатися на перший погляд. Хтось керується при цьому практичною стороною питання, інших більше цікавлять якість і оригінальність, а для когось першочергову роль при виборі відіграє бренд. Ми пропонуємо жіночий одяг для тих, хто має власний стиль і принципи, хто не боїться відкрито висловлювати свою позицію не лише за допомогою слів, але й за допомогою зовнішнього вигляду.

Кожна модель нашого одягу — це не просто стильна річ. Це ще й потужний посил, який ми хочемо донести людям. Ми випускаємо жіночий і чоловічий одяг, який розповідає історію. Ці історії дуже різні, але завжди про важливе.

Шлях від простих шкіряних накидок до вишуканого мережева

Одяг завжди був чимось більшим ніж просто захист від холоду або прикриття голих частин тіла. Багато племен, що проживали в спекотних кліматичних умовах, ніколи не розглядали одяг жіночий або чоловічий як засіб захисту від низьких температур. У їхній свідомості він швидше відігравав роль захисту від зовнішніх загроз: часмо реальних, а часом уявних.

Наприклад, іноді одяг для жінок мав містичне значення — вони вірили, що він може стати бар’єром для потойбічних загроз. Навіть амулети вважалися певним елементом одягу, адже вони, на думку давніх людей, захищали їх від вроків.

Перший зшитий одяг, який вдалося знайти вченим, належить до епохи раннього палеоліту. Йдеться про шкіряну сорочку та штани, скріплені разом із взуттям. Всі елементи були рясно оздоблені прикрасами — намистинами із бивня мамонта.

У країнах Стародавнього Сходу жіночий одяг не дуже відрізнявся від чоловічого, і виглядав як довга пряма туніка. Також у жіночому гардеробі зустрічалися спідниці з грубої тканини. Пізніше почали з’являтися вироби з льону та овечої вовни. В період античності одяг жіночий почали прикрашати вишивкою.

У XIX-му столітті з’явилися парові та електричні машини. Це дало неабиякий поштовх для розвитку та розширення жіночого гардероба. Завдяки використанню техніки одяг для дівчат і жінок став не тільки доступним, але й більші різноманітним.

Основні функції жіночого одягу в сучасному світі

Одяг для жінок і дівчат ніколи не буде простим предметом гардеробу. Окрім практичної функції, це ще й можливість виділитися з натовпу, і спосіб приховати недоліки, і привід по-своєму висловити свою позицію щодо того чи іншого питання або підкреслити свій статус.

Із розвитком легкої промисловості зробити це стало набагато простіше. Тепер кожна дівчина може вибирати нові елементи гардеробу не лише з огляду на якість тканини, але й з урахуванням оздоблення, різноманітного крою, кольорів та стилів. Широкий асортимент пропозицій від сучасних виробників включає в себе одяг буквально на будь-який смак.

Головне завдання жіночого одягу

Жіночий образ — це ціле мистецтво, що потребує детального підбору кожної речі для формування загальної картини. І головне в цьому мистецтві — не загубити себе за прагненнями відповідати черговим модним тенденціям. Вони швидкоплинні та далеко не завжди здатні стати частиною вашого унікального стилю. Одяг має доповнювати жіночий образ і підкреслювати її справжню красу.

Де купити жіночий одяг в Україні та який бренд вибрати

Якщо ви хочете підтримати український бізнес та заразом придбати якісний одяг із патріотичним або просто оригінальним дизайном, на нашому сайті для вас є безліч пропозицій.

Ми пропонуємо жіночий одяг від українського виробника. Вся наша продукція виготовляється  на власному виробництві у Львові. Тут ми вигадуємо нові моделі, шиємо їх, наносимо друк та вишивку, а отже із впевненістю можемо сказати, що наш одяг на 100% український.

Купити жіночий одяг від Авіації Галичини можна в інтернет-магазині або в наших крамницях, розташованих у Львові та Києві.

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć