Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Naklejki

Filtruj
Kolor
Dostępność
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
  • Najpierw nowe
  • Popularne
  • Najpierw tańsze
  • Najpierw droższe

Купити патріотичні стікери онлайн від українського бренду Авіація Галичини


Ви ж знаєте, що Авіація Галичини — це про оригінальність, сміливість і самовираження? А ще, це завжди про Україну та українців. Про те, хто ми є, чого хочемо та за що боремось. Уся наша продукція покликана доносити певний меседж, поширювати важливі для нас ідеї в Україні та закордоном. І патріотичні наклейки  — це додатковий спосіб публічно заявити про свою позицію. А ще вони дуже стильні та круто виглядають на різноманітних аксесуарах.

Як каже Сергій Жадан, “свобода не дарується, свобода не дається”, і нам, українцям, це відомо як нікому. Вся наша історія — це суцільна боротьба за незалежність і право вирішувати свою долю та будувати власне майбутнє. Ми робимо все, аби думку українців, яким це майбутнє не байдуже, почули якомога більше людей не лише удома, але й по всьому світу. На наших стікерах ви знайдете символи, цитати та зображення, зрозумілі кожному українцю. Ми намагаємося зобразити на наліпках те, що зачіпає за живе нас і мільйони інших громадян нашої країни. Прагнемо показати, що нам є, чим пишатися і є, що сказати.

Які наліпки у нас є

В нас є різні стікерпаки, наліпки на яких варіюються за тематикою, стилем виконання, кольорами, формою та розміром. Деякі з них присвячені колекціям Telesyk Airlines, Independence War, Syla, Бунтарки, Українські соколи та іншим, а деякі — окремим подіям, таким як усім відома ситуація з російським військовим кораблем. Адже ми з вами розуміємо, що патріотичні стікери — це не лише наліпки з написами “Слава Україні!” 😉 

Як використовувати патріотичні наклейки

Стікери вже давно перетворилися на своєрідний міні-аксесуар і використовуються найрізноманітнішим чином, але здебільшого їх можна помітити на смартфонах і ноутбуках. Тут головне — не перестаратися. Стікерів не має бути забагато, їх бажано ретельно підбирати за розміром, тематикою та стилем. Перед тим, як наліпити наклейки на кришку ноутбука, слід чітко уявити, як має виглядати кінцевий результат. Інакше і наліпки зіпсуєте, й індивідуальності своєму пристрою не додасте.

Патріотичні стікери також часто купують на подарунок. Чи бувало у вас, що до основного презента бракувало якоїсь дрібнички й ви не знали, що такого цікавого ще можна подарувати? Якщо так, то стікери — ідеальний варіант в таких випадках. Такий міні-подарунок — це завжди про емоції та знання індивідуальних особливостей одне одного.

Наклейки патріотичні можна замовити в нашому інтернет-магазині або купити в одній із крамниць у Києві чи Львові. Гаряче радимо звернути увагу й на інші наші аксесуари, які не лише стильно виглядають, але й стануть вам в нагоді у повсякденному житті. 

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć