Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Paski

Filtruj
Kolor
Dostępność
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
  • Najpierw nowe
  • Popularne
  • Najpierw tańsze
  • Najpierw droższe

Купити чоловічі ремені онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Вітаємо в крамниці, де купити ремінь можна в два кліки. І не сумнівайтеся, що тут ви знайдете аксесуар, який не лише підтримуватиме штани, але й стане незамінною деталлю нового виразного стилю. Адже не тільки одяг, а навіть ремені від «Авіації Галичини» це завжди дещо більше, ніж зовнішній вигляд.

Якими були перші ремені

Перші пояси не відрізнялися таким цікавим дизайном, як сучасні, що легко пояснити матеріалами, з яких вони виготовлялися: трава, волосся або шматки шкіри. Лише через тисячі років елементи, схожі на знайомі нам ремені, почали набувати естетичного зовнішнього вигляду. Їх стали плести зі шнурів, тканин та мотузок, які спліталися або зшивалися між собою, і вже готовий виріб називався поясом.

Традиція носити шкіряні ремені в Україні сягає ще давніх часів Скіфських племен. Саме скіфи першими почали вправно виготовляти вироби зі шкіри та навчилися ефективно працювати з металами.

На Русі чоловічий ремінь мав особливе значення, і якщо хтось зривав з іншого пояс, це сприймали як прояв ворожнечі.  Ця деталь одягу розповідала про статус людини в суспільстві, навіть свідчила про гідність і честь свого власника. Не дарма саме пояс був обов’язковим елементом військової форми.

Ремінь — це не просто зручний аксесуар

За час свого існування ця річ виконувала найрізноманітніші функції. Чоловічий ремінь використовувався в якості елементу, що підтримує зброю, слугував захистом для живота і навіть виконував роль засобу для вигнання злих духів. Однак згодом у нього залишилося всього дві функції: підтримувати штани та підкреслювати стиль.

Зараз ремені з натуральної шкіри присутні не тільки в чоловічому, але й у жіночому гардеробі. Проте, якщо в жінок існує безліч варіантів стильних аксесуарів, то в чоловіків саме ремінь користується найбільшою популярністю.

Особливості чоловічих ременів від «Авіації Галичини»

Існує безліч різних видів цього елементу одягу. Ремені різняться між собою типами пряжок та матеріалами, з яких вони виготовляються. Найбільш надійним і якісним варіантом традиційно вважають чоловічі шкіряні ремені. Свої аксесуари ми виготовляємо з натуральної ремінної шкіри бика або корови, а пряжку відливаємо з латуні.

Купити ремінь чоловічий можна в спеціалізованих магазинах. Якщо аксесуар виявився завеликим, не обов’язково вигадувати, як зробити новий отвір. У магазинах зазвичай є спеціальні пристрої, за допомогою яких можна вкоротити ремінь без шкоди для його зовнішнього вигляду.

Як підібрати чоловічий шкіряний ремінь?

Пропонуємо кілька корисних порад, які допоможуть підібрати ідеальний аксесуар для підкреслення вашого стилю.

  • ремінь неодмінно має підходити за кольором та структурою до взуття.
  • класична пряжка робиться з латуні й має форму підкови, такий вибір універсальний, і підійде під будь-який тим штанів. Однак тим, хто хоче підкреслити свою індивідуальність і зробити акцент на певній частині образу, радимо віддати перевагу оригінальним формам і кольорам.
  • шкіряні вироби завжди мають зріз, який є ознакою того, що виріб виготовлений із натурального матеріалу. Ремені зі шкірзамінників спершу підгортають, а потім підшивають.
  • довжина слід підганяти під вашу фігуру. Після застібання на ремені має залишатися 20 сантиметрів вільного кінця. Оптимальна ширина пояса для дорослого чоловіка  4-5 см.

І радимо закарбувати в пам’яті: носити ремінь разом із підтяжками вважається ознакою поганого тону. 

Купити оригінальні чоловічі ремені від українського виробника

Якщо ви шукаєте шкіряний ремінь у Львові чи в будь-якому іншому місті, неодмінно завітайте до нашої крамниці або зробіть замовлення  в інтернет-магазині «Авіації Галичини».

Якщо залишилися запитання, ви можете зателефонувати нам для консультації. Адреси наших магазинів вказані в розділі Контакти.

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć