Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Portfele

Filtruj
Kolor
Dostępność
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
  • Najpierw nowe
  • Popularne
  • Najpierw tańsze
  • Najpierw droższe

Купити чоловічий шкіряний гаманець онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

Хоч із самого початку ми й не планували робити чоловічі гаманці (адже головною нашою ідею було створення стильних авіаційних поло українського виробництва), та оминути увагою все ж не могли. По-перше, тому що гаманець завжди з нами – у кишені куртки чи в наплічнику, а по-друге – якщо ви фанат неба, то точно хочете бути ним до найменших деталей, нє?

Види чоловічих гаманців

Упевнені, часи, коли естетика чоловічих аксесуарів була чимось незвичним, давно минули, тож сьогодні є з чого вибрати функціонально та візуально. Спершу кілька слів про практичний бік цього виробу. Серед великої кількості форм та матеріалів існують основні види гаманців:

  • Тревел-кейс (або дорожній органайзер) — місткий та зручний для мандрівок, адже має окремі кишеньки для квитків, паспорта, готівки, пластикових карт, монет. З ним завжди легко тримати все під рукою та швидко знайти потрібен чек. Моделі тревел-кейсів бувають на замках, із блискавками, на кнопці – тут уже кожен може вибрати найбільш зручний варіант для себе. 
  • Затискач для грошей — доволі поширений і компактний варіант гаманця, якого вирізняє невеликий розмір та металевий елемент для фіксації купюр. Головна функція такого гаманця – зберігати купюри від механічних пошкоджень, тож здебільшого такі затискачі не мають додаткових відділень для копійок. 
  • Візитниця/Картхолдер — створені спеціально для зберігання пластикових карток та id-паспорта. Тут немає окремого відділення для готівки, тому розмір досить маленький.
  • Гаманець для монет — ця модель актуальна для країн, де активно користуються монетами, як основним видом ходових грошей. Зазвичай він 10 см в довжину і 2 см в товщину. У ньому одне відділення для монет.
  • Портмоне — досить об’ємна модель гаманців, що має багато функціональних відділень та особливі типи складання (подвійне чи потрійне).

Виробництво одягу та аксесуарів щоразу величезними кроками рухається вперед, тому певні, що існує ще багато різних варіантів гаманця – наша ж ціль була у створенні універсального виробу. Такого, який би хотілося завжди носити з собою, бачити й користуватися ним день-у-день – незалежно від того, скільки вам років, який одяг носите чи як проходить ваш день. Компактний і місткий водночас, зручний у користуванні та привабливий своїм мінімалізмом зовні – так можна гаманці чоловічі від Авіації Галичини.

Матеріали для гаманців, як і інших аксесуарів, можуть бути різними – ми ж для себе обрали натуральну шкіру. Шкіряні гаманці надійні для щоденного користування, приємні на дотик та є чудовою основною для нанесення візерунків. 

Чоловічі гаманці від “Авіації Галичини”

Створення моделі чоловічих гаманців було цікавим і відповідальним – нам хотілося створити зручну річ і водночас зберегти власну стилістику. Саме тому гаманець від Авіації Галичини – середнього розміру й без зайвих відділів, але на 100% з унікальними деталями. 

Перша серед них – тиснення на шкіряній основі. Оскільки Авіація Галичини – це бренд про тих, хто тримає наше небо, для принту ми обрали рондель – округлий знак розпізнавання військових літаків, кольори якого повторюють мотиви державного прапора. Тиснення на гаманцях – однотонне, з тризубом посередині, щоб щось рідне завжди було поруч. 3 найбільш практичні кольори (чорний, коричневий, та світло-коричневий) – завжди просто і стильно. 

Як щодо функціональності? Наш чоловічий гаманець з натуральної шкіри, має одну велику кишеню для купюр та 6 менших для карток. Жодних зайвих кнопок, замків чи гачків – максимально простий вигляд для швидкого доступу та порядку вашим грошам. 

Зовнішня кишеня в кожному виробі містить металевий мультитул – багатофункціональний інструмент для різних потреб. З ним і щось відміряти можна, і гайку підкрутити, і пляшку відкоркувати. Аби того гаманця не витягли з кишені, наші дизайнери зробили спеціальний ремінець. Він кріпиться до кишені чи пояска джинсів – з одного боку, та до спеціального кільця на гаманці – з іншого. 

Купити чоловічий гаманець українського виробництва – це ще один спосіб підтримати український бізнес. Будемо раді бачити вас у фізичних магазинах Авіації Галичини – у Львові та Києві, а також в нашому інтернет-магазині, замовлення з якого доступні по всій Україні. Там завжди легко можна переглянути товари в наявності, віртуально приглянути собі гарний чоловічий гаманець та отримати його вже за кілька днів після покупки!

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć