logo
Англомовна версія сайту
Фільтрувати
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
Колір
Застосувати
Скасувати
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити чоловічий шкіряний гаманець онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Хоч із самого початку ми й не планували робити чоловічі гаманці, адже головною нашою ідею було створення стильних авіаційних поло українського виробництва, та ми не могли проігнорувати такий важливий елемент, як гаманець. Адже якщо ви фанат неба, то точно хочеш бути ним від початку і до кінця, нє?

Види чоловічих гаманців

Серед великої кількості форм та матеріалів існують основні види гаманців:

– Тревел кейс — місткий та зручний для мандрівок. Друга назва “дорожній органайзер”. Має окремі кишеньки для квитків, паспорта, готівки, пластикових карт, монет. Моделі бувають на замках, із блискавками, на кнопках.

– Затиск для грошей — невеликий за розміром із металевим затискачем для грошей. Іноді має спеціальні відділення для пластикових карток. Такий формат гаманця зручно покласти просто у кишеню, адже він не займає багато місця і майже не відчувається.

– Картхолдер — створений спеціально для зберігання пластикових карток та id-паспорта. Тут немає окремого відділення для готівки, тому розмір досить маленький.

– Нагрудний гаманець — створений спеціально для внутрішніх кишень піджака. Має плоску та довгасту форму. Є відділення для купюр та карток.

– Гаманець для монет — ця модель актуальна для країн, де активно користуються монетами, як основним видом ходових грошей. Зазвичай він 10 см в довжину і 2 см в товщину. У ньому одне відділення для монет.

– Гаман — досить об’ємна модель чоловічих та жіночих гаманців. Мають 2-3 відділення для купюр, кишеньку для монет та місце для карток. На зовнішній стороні часто є спеціальне прозоре місце для прав. Чоловічі та жіночі гаманці цього типу розрізняються за типом складання : подвійного та потрійного.

Матеріали з яких робляться гаманці дуже різноманітні. Для себе ми обрали шкіру, але є якісні варіанти з тканини чи вироби зі шкірозамінника. В залежності від складності конструкції матеріалу та додаткових дрібниць формується й ціна на гаманці.

Гаманці Авіації Галичини

Для вашої зручності ми створили шкіряний гаманець чоловічий середнього розміру. У ньому немає зайвих відділів, але має додаткові деталі, що робить його унікальним. Подробиці ви знайдете в картці товару. Наші чоловічі гаманці — ручної роботи, тому ми відповідаємо за унікальність і якість продукту.

Купити гаманець чоловічий можна у спеціалізованих магазинах. Наші можна купити у Львові та Києві у крамницях чи в online 247. Якщо замовляти на сайті, ваша річ приїде протягом 1-2 днів.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим