logo
УКР

Чоловічі сорочки

Фільтрувати
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
Розмір
Колір
Застосувати
Скасувати
box icon

Замовлення від 4000 доставляємо до відділення нашим коштом

ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити чоловічі сорочки онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

Навіть у найбільших хуліганів десь в куті шафи знайдеться хоча б одна чоловіча сорочка. Цей елемент одягу відноситься до базової комплектації гардеробу. За статистикою вони разом із футболками займають провідні позиції серед одягу. Сорочки — це універсальний одяг, адже вони пасуватимуть як на офіційній зустрічі так і на прогулянці на природі. Все залежить від тканин, фасону та кольорів, а їх у наш час з’явилося чимало. Але, як і більшість видів одягу, сорочки мають досить тривалу історію розвитку та модифікацій.

Чоловіча сорочка якій 5 тис. років

Найстаріша сорочка, що дійшла до нашого часу датується 3000 до н.е. І це найдавніший одяг у світі, що зберігся до нашого часу.
Аж до 20 століття сорочка лишалась предметом виключно чоловічого гардероба і носилась як спідня білизна. У середньовічних творах сорочку, як основний верхній одяг, носили лишень представники нижніх шарів суспільства. Аж до 19 століття демонстрація сорочки вважалось чимось непристойним та виходило за межі порядності.
Купити чоловічу сорочку, а точніше зшити чи замовити у кравця міг будь-хто, це не було предметом розкоші. Хоча у 16 столітті до коміра почали дошивати шнурки, жабо або прикрашати вишивкою. Такі вироби могли дозволити далеко не всі. Кольорові сорочки почали з’являтись значно пізніше, майже у 20 столітті. До того вони вважались моветоном.
В англійській мові слово “сорочка” має ширше поняття ніж у нас. Ви зможете побачити цілий список різновидів сорочок, якщо прочитаєте статтю на вікіпедію про них англійською. Ми ж розуміємо, що купуючи чоловічу сорочку, будемо бачити більш менш однаковий набір деталей в одному виробі:

  • Комір
  • Рукави
  • Кишеня
  • Пілка (елемент бічної частини сорочки. Пришиваються до спинки та рукавів)
  • Кокетка (верхня частина спинки. З’єднує рукави, комір і деталі спинки)
  • Планка (довга смужка, на яку кріпляться ґудзики та розташовуються петлі)

Купити сорочку можна на будь-який смак. Це може бути теплі картаті сорочки, класичні білі, сорочки під смокінг, вишиті до строю, бавовняні чи з тонкої шерсті. одним словом, вибір дуже різноманітний.

Чоловіча сорочка Авіація Галичини

Купити чоловічу сорочку у Львові можна у першому ліпшому магазині. Але якщо ви шукаєте не просто річ, що буде закривати тіло, а виріб, що розказує історії, то вам однозначно варто заглянути у наші крамниці. Крім цього, ви можете купити чоловічі сорочки в нашому інтернет-магазині. Це навіть простіше зробити.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим