logo
Англомовна версія сайту

Чоловічі лонґ-слів

Фільтрувати
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
Розмір
Колір
Застосувати
Скасувати
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити чоловічі лонґ-слів онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Чоловічі long sleeve — історія однієї речі

Long sleeve з англійської дослівно перекладається long — довгий, sleeve — рукав. Через те, що цей вид одягу досить молодий, то єдиного написання українською мовою немає, тому в мережі ви можете зустріти такі варіанти: лонгслівлонг-слівлонг слів. Але для себе ми обрали єдиний вірний, на нашу думку, варіант — “лонґ слів”. Адже саме так вірно транслітерувати англійські слова нашою мовою.

Його часто носять як термобілизну, спідню білизну або тренувальний одяг, але зустрічаються і як повсякденний одяг. Чоловічі футболки з довгим рукавом зазвичай роблять із тонкої тканини. Горловина кругла, тому дуже просто лонгслів переплутати зі светром, але другий має набагато більший об’єм в районі талії.
Цей вид одягу прийшов до нас від чоловічих натільних комбінезонів, які носили у 19 ст, як спідню білизну. Потім, для зручності, комбінезони розділили на дві рівноправні частини та, власне, верхня частина і стала прототипом лонґ сліву.

Першою компанією, яка стала випускати цей одяг стала «Sears, Roebuck and Company» у 1938 році. Саме тоді у виробництві почали використовувати нейлон. Його еластичні властивості зберігали гарний вигляд всіх речей, що облягють. Це і призвело до створення нової моделі одягу.
Пізніше, виробники одягу помітили, що підлітки люблять одягати на довгу кофту футболку, так і з’явилась чоловічі моделі long sleeve, де довгий рукав ніби пришитий до звичайної футболки. Але не завжди вони мають такий вигляд, у спортивних варіантах ефект футболки поверх відсутній і вони максимально облягають статуру.
Цей тип одягу дуже полюбляють тінейджери, особливо скейтери та велосипедисти. На лонг сліви наносять різноманітні принти, прикрашають вишитими елементами.
Його добре носити з джинсами чи звичайними штанами, також він пасує під шорти.

Купити чоловічу футболку з довгим рукавом можна в наших крамницях у Львові та Києві чи онлайн. Як і всі наші речі лонґ сліви мають приналежність до однієї з колекцій. Ми постійно поповнюємо та розширяємо свій асортимент.
Чоловічі long sleeve, стали незамінним одягом на всі пори року і у багатьох в шафі можна знайти принаймні один. Якщо не кежуал, то для занять спортом у прохолодні дні.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим