logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Дитячі піжами

Сортування
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 44 результатів
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Піжами дитячі — одяг для доброго сну

У пошуках зручної піжами ти клікнув на правильне посилання. Ми створюємо речі, які піклуються про сон дітей та їх енергійну буденність. 

Тканина із якої ми шиємо це 100% бавовна. Натуральні тканини дозволяють тілу дихати та максимально розслабитись під час сну. Приємна, м’яка та гарна піжама може стати улюбленою річчю дитини й допомагати засинати та заспокоюватись. При моделюванні наших піжам ми підібрали максимально прості крої без зайвих швів, великих гудзиків, недоречних декоративних елементів та тугих резинок аби нічого не натирало ніжну дитячу шкіру та не заважало спати.

Особливо важлива якість та зручність піжами для найменших, адже сон займає багато часу і цей сон має бути міцний аби дитина розвивалась здоровою та щасливою.

У нас ви знайдете дитячу піжаму на різні розміри від 1 року і до 10 років. Якщо ти сумніваєшся у розмірі, то завжди можна проконсультуватись із нами по телефоні, електронній пошті чи через соц. мережі або ще простіше, самостійно переглянути розмірну сітку. Вона, до речі, є у кожній картці товару.

Дизайн речей, які розробляють наші конструктори, не тільки подобається мамам, але й зацікавлюють дітей. Ми хочемо, аби сон переносив дітей у казку, головним героєм якого є сама дитина. Тому ми створюємо цілі образи, що пробуджують уяву малечі і допомагають дофантазовувати світ сну. Але важливо те, що кольори ми обрали ніжні, а малюнки спокійні, аби не розбурхувати уяву малюка занадто сильно, адже це може призвести до порушення сну.

Піжами для дітей, які з любов’ю створюю наші модельєри, також можна носити, як домашній одяг, адже кольори, зображення та тканини відповідають і такому призначенню. У них зручно бавити в рухомі ігри або ж спокійні.

Як обрати дитячу піжаму?

  • Ретельно вивчити склад тканини, вона має бути натуральною
  • Подивитись на крій, він має бути досить вільний, без зайвих елементів
  • Звернути увагу на шви, всі вони мають бути ретельно оброблені та не випирати
  • Підібрати спокійний колір та принт, що не відволікатиме дитину від сну
  • Зробити чіткі заміри, аби піжама була не на “виріст”, адже це може заважати під час сну

Купити дитячу піжаму Авіації Галичини

Зробити це дуже просто. Ти можеш завітати у наші крамниці, що знаходяться у Львові та у Києві. Адреси можна знайти у відповідному розділі меню “контакти”. Або ще простіше, просто додати у кошик необхідну модель та розмір і отримати своє замовлення вже через день. Доречі, всі зареєстровані користувачі нашого сайту отримують 5% знижки.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим