logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Дитячі худі

Сортування
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 1010 результатів
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дитячі худі — речі, що оживають на тілі

Вітаємо тебе на сторінці, де ти можеш купити дитяче худі у два кліки. І це буде не просто чергова річ в гардеробі дитини, а ціла історія, героєм якої стає сам малюк. Коли ми розробляли дитячий одяг, хотіли створити цілий світ, дійовою особою якого будуть самі діти. Тому у нас ти не знайдеш стандартних кроїв та базових речей, а дитячі худі купити захочеться усім, навіть дорослим. 

Кожна модель — це мале перевтілення чи то в дракона, чи то в акулу, чи в інших героїв. Тут вже обирають самі діти, хто більше до смаку та які худі дитячі купити. Ми знайшли золоту середину між буденними образами та карнавальними костюмами. Тому у нас є крила, хвіст, очі та інші розпізнавальні елементи того чи іншого героя, які охайно вписані у худі.

 Худі дитяче  має головний елемент – капюшон, або каптур по-іншому. Власне, саме слово “hoodie” з англійської так і перекладається. Тому всі дитячі худі мають великі та теплі капюшони.

Крім яскравого вигляду всі наші дитячі худі дуже теплі та приємні до тіла. Часом вони мають штани, купити дитячі худі й красиво поєднувати в один костюм.

Ми любимо дітей і віримо, що всі вони мають крила, головне у правильний момент допомогти розправити їх. А що, як не творчість і фантазії дають сильний поштовх до формування особистостей. Тому наші дизайнери днями й ночами вигадують нові моделі та героїв, у яких може перевтілитись твоя дитина.

Купити худі для дівчинки чи купити худі для хлопчика можна на сайті та в крамницях Авіації Галичини. Адреси шукайте на в розділі Контакти.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим