УКР
Контакти
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Спідниці

Фільтрувати
Розмір
Колір
Наявність
Скасувати усі фільтри
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
shipping-icon

Замовлення від 4000 доставляємо до відділення нашим коштом

ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити жіночі спідниці онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Коли температура повітря починає повільно підійматися, а дні стають все яскравішими та довшими, це означає, що настав час діставати з шафи свою колекцію спідниць. Або ж, придбати нову, якщо захотілось освіжити гардероб.

Жіночі спідниці від Авіації Галичини створені для тих, хто прагне вирватися із модних рамок і чужих уявлень про стиль. Ми випускаємо речі для жінок, які хочуть бути унікальними, неповторними, причетними до історичного контексту та сенсів нашої країни. Жіночі спідниці ідеальний перехідний елемент одягу на демісезонний період. Зимові моделі зустрічаються рідше, але також можуть бути доволі практичними та стильними, а от уявити без спідниць сонячне, спекотне літо взагалі неможливо.

Історія жіночої спідниці

Все почалося з солом’яної спідниці, яку носили 3900 р. до н. е. Це був стандартний одяг як для чоловіків, так і для жінок у всіх давніх культурах. Перші так звані спідниці з льону носили чоловіки. Цей простий одяг нагадував облягаючу спідницю, яка підперізувалась поясом.

У часи Середньовіччя, коли активно розвивалось ткацтво та вдосконалювалися техніки пошиття одягу, чоловіки почали носити штани. Що ж стосується жінок, то для них сукні стали основним елементом повсякденного гардеробу. Однак це почало змінюватися наприкінці 1890-х років, коли жінки почали вести активний спосіб життя кататися на велосипеді, їздити верхи чи просто ходити на довгі прогулянки. З 1886 року спідниці стали виготовлятися з меншою кількістю оздоблення, тоді як їхнє драпірування спадало більш чіткими лініями.

Починаючи з 1890-х років популярність спідниці як окремого предмету одягу зростала і набирала обертів. За цей час задушливі сукні в повний зріст жінки замінили на більш практичний одяг. Однак спідниці й тоді були довжиною до підлоги, і так тривало аж до 1910-х років.

Справжня революція відбулася в 1960-х, з появою міні-спідниці Мері Квант. Вперше жінки отримали свободу вибору в питанні довжини нижньої частини вбрання. Тепер мати спідницю захотіла кожна жінка! З того часу міні-спідниці стали невід’ємною частиною жіночого гардеробу.

Існує цікава думка, що винахід автомобілів вплинув на довжину спідниць. Щоб жінкам було простіше їздити на авто, довжину жіночих спідниць зменшили. Від початку 1970-х років і донині випускаються найрізноманітніші варіанти крою. Мода динамічна, і це дозволяє змінювати та розвивати стиль спідниць таким чином, щоб кожна жінка змогла знайти модель, яка найбільш вдало зможе підкреслити її індивідуальність.

Жіночі спідниці в українському народному строї

Спідниця завжди була частиною українського народного вбрання. Її носили по всій території України. Кольори для пошиття спідниць використовувались яскраві: синій, зелений, червоний, бурий.  Також популярністю користувався білий колір. Спідниці мали свої унікальні прикраси, знизу оздоблювалися галунами золотистого або сріблястого кольорів. Проте кожен регіон мав щось своє, особливе.

На Поділлі, в центральній частині України, на Галичині та Бойківщині носили димки. Це ткані спідниці з грубої шерстяної тканини, із яскравими червоними чи синіми горизонтальними смугами. Андараки, ткані спідниці з поперечними смужками червоних барв, носили переважно на Поліссі.

На Гуцульщині частіше зустрічалися червоні або сині спідниці, які називали сукнями. На Волині носили літники, подібні на андараки. На Харківщині та Воронежчині спідниці того самого крою називали шарафанками. На Лівобережжі носили спідниці з темної набойки в дрібні квіточки та знизу пришивали до них вузьку оксамитову стрічку. На Лемківщині носили спідниці з багатьма складками — фарбан. Не носили спідниці лише на Буковині.

Особливості вибору та види спідниць

Зараз спідниці  — незамінний елемент щоденного жіночого гардеробу. Але зокрема для нас вони стали цікавим викликом. Це той тип одягу, який при правильному підході здатен вдало підкреслити фігуру або приховати її недоліки. Головне завдання — знайти власний стиль!

Спідниці жіночі виконуються в найрізноманітніших фасонах, таких як:

  • спідниця-тюльпан;
  • спідниця-міні;
  • спідниця олівець;
  • плісирована;
  • з воланами;
  • з асиметрією;
  • з баскою;
  • спідниця-кльош;
  • з запахом;
  • спідниця А-силуету;
  • спідниця-годе;
  • спідниця-максі (довга спідниці);
  • спідниця “риб’ячий хвіст”.

Зверніть увагу, що при виборі фасону бажано враховувати особливості фігури та загальний стиль образу, якому ви хочете відповідати. Проте основа для створення неповторного зовнішнього вигляду — це ваш настрій і впевненість у собі.

Спідниці не лише для жінок

Зараз спідниці часто пов’язують із жіночою модою. Однак раніше (та й досі) чоловіки також носили спідниці. Шотландці відомі своїм традиційним одягом, який називається кілт. По суті, він також являє собою один із варіантів спідниці. Сьогодні по всьому світу зустрічаються спідниці в складку довжиною до колін. При створенні такого фасону дизайнери надихалися саме шотландськими чоловічими кілтами.

Де купити спідницю, яка змусить усіх звернути на вас увагу?

У наш час найпростіший і найшвидший спосіб здійснити покупку  — замовити товар на сайті. Авіація Галичини надає таку можливість, тому ви можете придбати модель, яка вас зацікавила, в інтернет магазині. Для того, щоб визначитися з розміром, скористайтеся відповідною таблицею, розташованою в картці товару. За додатковими питаннями звертайтеся до наших консультантів.

Якщо ж шопінг в інтернет магазині не для вас, завітайте до однієї з торгових точок Авіації Галичини в Києві або у Львові.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити