logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Чоловікам

Сортування
 • Спочатку нове
 • Популярне
 • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Чоловікам
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 12130 результатів
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ
Завантажити ще

Чоловічий одяг, який має значення

З плином часу одяг зазнав численних змін. Із прогресом та вдосконалення виробництва розвинулись техніки оздоблення та складність форм. В Середні віки одяг був першим елементом, що відрізняв людей за статусом. Знать, зазвичай, обирала для себе одяг із дорогих тканин: оксамит, шовк, парча та інші. У наш час одяг відіграє не менш важливе статусне значення, але зараз він більше підкреслює приналежність до певних груп за інтересами чи за родом діяльності.

Одяг чоловічий, що випускає Авіація Галичини об’єднує під своїм крилом всіх фанатів неба. Ми випускаємо поло, футболкисвітшоти, худі, які розказують історії про відомих українських авіаконструкторів, військові льотні бригади та вислови, що надихають на польоти. Тому, якщо ти відчуваєш крила за плечима, або хтів би, то тобі точно до нас. Перелік всіх колекцій ви знайдете у відповідному віконечку меню, або ж розкажуть про це наші продавці в крамничках.

Критерії підбору одягу для чоловіків

 • Естетична привабливість та практичність
 • Співвідносність І статурою
 • Комфортність при носінні
 • Відповідність ціни до якості

Для чоловіків одяг — це давно не просто захист для тіла від холоду чи сонця, це метод самовираження. За фасонами, тканинами та кольорами можна визначити уподобання людини. Чоловік з консервативними поглядами зазвичай обирає класичні костюми, а любитель екстремальних видів спорту влягається в максимально практичний одяг.

З чого має складатись чоловічий гардероб?

Стандартний набір одягу сучасного чоловіка має містити цілий перелік різних образів під кожен рід діяльності. Але знаємо, що часто чоловіки нехтують цими правилами.
Цей перелік дуже узагальнений та може сильно змінюватись під кожного індивіда.

 • Одяг для роботи та навчання
 • Одяг для дому
 • Одяг для урочистостей
 • Одяг для спорту та активного відпочинку

Авіація Галичини — це онлайн та офлайн магазин чоловічого одягу із сенсами. Серед нашого асортименту ти знайдеш речі, які підходять для щоденного носіння та для мандрівок. Наш одяг підходить під різний вік та статури. Маємо окрему дитячу лінійку, якщо хочете створити сімейний образ.

Одяг українського виробника

Всі наші речі виробляються у Львові. На власному виробництві ми створюємо нові моделі та шиємо колекції, наносимо друк та вишивку на вироби. Тому ми на 100% український бренд, що відповідає за якість.

Купити чоловічий одяг Авіації Галичини можна прямо тут або у наших крамницях. Адреси знайдеш в контактах. Ми постійно розширюємо наш асортимент, тому слідкуй за нами у соц.мережах.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим