УКР
Контакти
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Чоловічі поло

Фільтрувати
Розмір
Колір
Наявність
Скасувати усі фільтри
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
box icon

Замовлення від 4000 доставляємо до відділення нашим коштом

ДЕТАЛЬНІШЕ
Завантажити ще

Купити чоловічі поло онлайн від українського бренду Авіація Галичини


Історія виникнення чоловічих поло футболок

Чоловічі поло — золота середина між офіційним офісним стилем та щоденною футболкою. У кінці ХІХ та на початку ХХ століття активно почав розвиватись новий вид спорту — теніс. Грати доводилось у повсякденних костюмах. Сорочка, краватка, піджак не надто зручний набір для гри на свіжому повітрі. Тому, спортсмени вирішили придумати новий вид одягу, який би був максимально комфортним для активних рухів та мав елегантний вигляд. Чоловіче поло мало в основі футболки із трикотажу джерсі, які носились під одягом. До них дошили комір та ґудзики, аби відрізняти новий елемент гардеробу від спідньої білизни.

Чоловічі поло Авіації Галичини

Наші поло пошиті з 100% бавовни, тканина “піке”. Кожна модель має неповторне конструкторське рішення, що є нашою візитною карткою. За основу ми використали класичний крій, що підкреслює, але не облягає фігуру. Мають оригінальний комір, що не деформується після тривалого носіння та прання. Комір м’який, що не натирає шию.

Купити чоловічі футболки поло можна у Львові та Києві у фірмових магазинах або ж тут на сайті.

Види чоловічих футболок поло:

Зазвичай всі вони мають досить впізнаваний та схожий зовнішній вигляд, але відрізняються за типом по фігурі. Тож завдання купити чоловічі поло може бути непростим, тому перш ніж вибрати поло, варто знати про його види. Розрізняють три види крою поло: класичний, слім-фіт та вільний.

  • Класичне поло

Класичне поло має стандартний крій, що не прилягає до фігури, але досить чітко її окреслює. Обов’язково має комір із двома або трьома ґудзиками. Шиється з тканини “піке” та має невеликі розрізи з двох боків. Передня частина нерідко трохи коротша за задню.

  • Поло слім-фіт

Характерною рисою цієї моделі є те, що вона облягає та підкреслює статуру. Пасує під спортивну фігуру. Цю модель зазвичай шиють із легкого трикотажу. На відміну від класичної моделі, прорізи з боків відсутні, а довжина передньої та задньої частини однакова. Такі футболки polo часто прикрашають принтами. Комір трохи менший ніж у класичного покрою.

  • Поло вільного крою

Ці поло також мають назву “релакс-фіт”. Вони не підкреслюють статуру, тому добре підходять для людей, що люблять вільні речі або мають зайву вагу. Це єдиний вид поло, який можна заправляти у штани, та носити як сорочку. Часто мають однотонний колір чи оздоблені тонкими полосами.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим