logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Дитячі штани

Сортування
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 33 результатів
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Штани дитячі

Універсальний одяг від моменту народження та протягом усього життя. Їх одягають на прогулянку та на офіційні заходи, адже як не крути — це найзручніший одяг. У кожної дитини має бути велика кількість цих речей в арсеналі, адже активне та бурхливе життя малюків змінює зовнішній вигляд штанів до невпізнаваності дуже швидке.
Коли ми створюємо штани для хлопчиків чи для дівчаток ми враховуємо всі можливі випадки використання цієї речі. Для виробів переважно використовуємо трикотаж. Тому, можете не переживати, що у виробі швидко витягнуться коліна чи протруться якісь частини. Ми використовуємо цупкі, але комфортні матеріали, вшиваємо спеціальні вставки, робимо додаткові кишені та блискавки.
Купити штани для хлопчика можна у будь-якому магазині для малюків, але важливо не помилитись із вибором. При виборі варто звертати увагу на якість тканини, справність і міцність блискавок, зручність самого крою. Окрему увагу варто звернути на пояс. Якщо штани на гумці, то вона має бути не занадто тугою, щоб не перетискала живіт. Разом із тим, штани, мають лишатись на місці та не сповзати, тому варто перевірити гумку на достатню помірну міцність і ширину. Штани для дівчат особливо нічим не відрізняються від штанів для хлопців. Іноді їх роблять суто у“дівчачих” кольорах, прикрашають стразами чи вишивкою, але це зовсім не наша історія.
Теплі штани для хлопчиків та дівчат бувають із різних матеріалів. Зазвичай це фліс, футернапіввовна, вельвет і це далеко не весь список матеріалів. Для своїх штанів ми використовуємо тканину з 79% бавовни, 21% поліефіру. Це досить теплий та дуже зручний для носіння матеріал.
Купити дитячі штани Авіації Галичини можна прямо тут. Не переймайтесь за розмір, адже під кожним товаром ми розміщуємо розмірну сітку, де промальовані всі параметри. Якщо все ж таки хочеться приміряти, то залітайте у наші крамниці у Києві та Львові.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим