УКР
Контакти
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Фільтрувати
Розмір
Колір
Наявність
Скасувати усі фільтри
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
shipping-icon

Замовлення від 4000 доставляємо до відділення нашим коштом

ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити чоловічі штани онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Штани стали настільки звичним елементом чоловічого гардеробу що важко уявити часи, коли чоловіки їх не носили. В будь-яку пору року штани — найбільш зручний і практичний варіант одягу. Взимку використовуються вироби з матеріалів, що добре зігрівають і не пропускають вітер, влітку — з легких тканин, які захищають від палючого сонця.

Штани універсальні, оскільки підходять як для щоденного використання, так і для ділових зустрічей та урочистих подій. Головне — правильно підібрати стиль, крій та розмір. 

Історія виникнення штанів

Вважається, що перші варіанти сучасних штанів з’явилися в ХІV ст. Більшості стародавніх народів цей тип одягу був невідомий. Винахідниками штанів прийнято вважати скіфів-кочівників, які більшу частину свого часу проводили верхи на конях, і тому потребували зручного одягу для тривалих поїздок. Вони виготовляли штани зі шкіри тварин.

Пізніше прикладу скіфів послідували галли та германці, котрі також немало часу були змушені проводити в сідлі.

У багатьох давніх народів одяг був ознакою певного статусу, приналежності до соціальної групи чи професії, а тому суворо регламентувався. Через жорсткі вимоги до зовнішнього вигляду в Стародавньому Римі штани були заборонені. Вони розцінювалися в суспільстві як “варварський” одяг, не гідний справжнього чоловіка. Однак з часом, завдяки римським воїнам, які уподобали штани за їхню зручність і практичність, заборона поступово була скасована.

Перші аналоги сучасних штанів з’явилися в Англії. На початку ХІХ ст. там саме формувався образ справжнього джентльмена: розумний, успішний чоловік з гарними манерами, у штанах, смокінгу, сорочці з краваткою та безрукавці. Пізніше такий зовнішній вигляд став еталонним для всіх західних чоловіків. 

Сьогодні в будь-якому чоловічому гардеробі знайдеться не одна пара штанів. Вони можуть відрізнятися за кроєм, довжиною та стилем, завдяки чому стали просто таки універсальним елементом одягу для чоловіків.

Різновиди сучасних штанів

Виробники найчастіше шиють чоловічі штани з велюру, джинсу, вельвету та бавовни. При виборі матеріалу радимо звернути увагу на призначення та пору року, для яких ви купуєте одяг. Розглянемо найпопулярніші різновиди чоловічих штанів. До них належать:

  • джинси;
  • класичні штани;
  • чінос;
  • карго;
  • джогери.

Якщо ви полюбляєте штани з кишенями, зверніть увагу, що кишені бувають із похилим або горизонтальним входом, з підкладкою, фігурні, прорізні з однією або двома виточками, які розташовуються на задній частині. Для штанів карго характерні накладні кишені одинарного або подвійного крою.

Чоловічі брюки — не для українців

“Штани” — просте звичне і зрозуміле слово для кожного українця. Воно здавна вживається в нашій мові, про що свідчать численні пісні, приказки та прислів’я, у яких згадується цей елемент одягу.

Слово “брюки” також можна почути на українських теренах не лише в щоденному спілкуванні, але й з екранів телевізорів, де його регулярно використовують маркетологи. Однак мовознавці стверджують, що це — величезна помилка, і що такого слова в нашій рідній мові просто не існує.

“Брюки” прийшли до нас з російської мови, і не можуть використовуватися на позначення жодного з типів штанів, якщо ми говоримо українською. 

Купити штани від українського виробника

Ми в Авіації Галичини шиємо одяг для тих, хто має власний неповторний стиль і тверду життєву позицію. Кожна річ має свою історію та створена, щоб транслювати певні цінності. Наш одяг — це про індивідуальність, впевненість, рішучість, силу і патріотизм. Ми працюємо в Україні та передусім для українців.

Ви можете замовити штани в нашому інтернет-магазині, або купити їх після примірки в одній із наших крамниць у Києві чи Львові.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити