logo
УКР
Чому?
Багато хто з вас є з нами від самісінького початку (а це вже майже 7 років!), і це має вагу. Ми відмовляємось від однакової для всіх знижки, відтепер для кожного — свій персональний бонус, який враховує всю історію покупок та шлях, який ми пройшли разом, плече до плеча.
Трохи про...
Називається наша програма лояльності «Рондель Клуб». Ви ж пам’ятаєте наші футболки з авіаційними ронделями? Ну от! А чого клуб? Бо ми віримо, що люди, які обирають наш одяг — це спільнота, яка живе за певними спільними життєвими орієнтирами. «Рондель Клуб» об`єднує усі проекти Авіації Галичини, які вже існують і ті, що запустяться в майбутньому.
Мельдуйся!
Для того, щоб долучитись до клубу, треба замельдуватись, тобто зареєструватися (як, зрештою, у будь-якій програмі лояльності). Зробити це можна на сайті чи у крамниці, як кому зручніше. За кожну покупку з моменту реєстрації ви отримуватимете бонуси, якими зможете розраховуватися за наступні покупки.
rondel-club
rondel-club-logo
Як це працює?
Існує шість сходинок, на які можна злетіти у «Рондель Клубі». Чим вище сходинка, тим приємніші бонуси та акційні пропозиції. Перехід на вищу сходинку залежить від накопиченої суми за ваші покупки. Перехід відбувається автоматично після досягнення певної суми.
Злітна смуга
3%
Ви стартуєте зі Злітної Смуги , коли лише долучилися до «Рондель Клубу» або зробили покупок на суму до 2000 грн
Перший політ
5%
Ваш Перший Політ починається з 2001 грн
Школа пілотів
7%
До Школа Пілотів вас зараховано від 5001 грн
Легка авіація
9%
Легка Авіація здіймається в повітря з 10 001 грн
Народжені літати
11%
Королі неба
15%
І наші амбасадори потрапляють на сходинки Народжені Літати та Королі Неба які стартують з 20 001 грн і 50 001 грн відповідно

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим