logo
Англомовна версія сайту

Жіночі дощовики

Фільтрувати
Сортувати
 • Спочатку нове
 • Популярне
 • Спочатку дешевші
 • Спочатку дорожчі
Розмір
Колір
Застосувати
Скасувати
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 3000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити жіночі дощовики онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Львів здавна має славу міста, де завжди паде дощ, тому, хто як не львів’яни знаються на дощі. Тут специфічний мікроклімат, як в одній частині міста, в один і той самий час не падає дощ, то не значить, що в іншому куті Львова його немає. То пов’язано з тим, що Львів один з перших зустрічає циклони з північної Атлантики, тому дощ тут іде порівняно частіше, ніж за Збручем, і повітря загалом вологіше.

Ще з давніх часів львівські панянки знали, як йдеш на вулицю, то обов’язково треба брати парасольку, щоб дощ не зіпсув завивку. Часи змінюються, і на заміну парасолям приходять жіночий дощовик створений у Львові. Тут вам і руки вільні і не мокните під дощем, та ще й яскраво й стильно виглядаєте. Та мудрість пішла в люди, і зараз все більше жінок надають перевагу дощовикам, замість звичних парасоль. 

Парасольки чи дощовики

Щоб вам було зручно обрати, ми підготували для вас 3 стандартні ситуації, які стаються під час дощу: 

 • При шквальному вітрі парасолі ламаються, чи зовсім не захищають від дощу. Натомість дощовик, повністю захищає від дощу та вітру, а паракорд, який вставлений в капюшон, дозволить стягнути його, аби не продуло вуха. 
 • Не завжди є де їх поставити, чи буває незручно носити, а дощовик можна просто одягнути поверх куртки, чи замість неї. Окрім комфорту, ти будеш яскраво та стильно виглядати.
 • Парасолі часто забувають. Скільки разів ви забували парасолі, і ми про теж? 

Тож, тепер зрозуміло чому дощовики прийшли на заміну парасолям. 

Ми з власного досвіду зробили так, щоб було комфортно, та хотілось купити жіночий дощовик, який зручно носити.

Як вибрати дощовик для жінок

Погода не є перешкодою для пригод, якщо в тебе є дощовик. Ви можете насолоджуватися життям, подорожами та прогулянками, попри непогоду. Ми знаємо, що, одягнувши дощовик, ви можете вирушити в подорож, погуляти або просто побігти по місту за будь-якої погоди, не боячись промокнути чи застудитись.

Активні люди часто хочуть виділитися серед натовпу монохромних чорних курток, і саме тому ми зробили дощовик в яскравому сонячному кольорі. Наш одяг не тільки приносить своїм власникам гарний настрій, але і робить людей навколо трохи щасливішими.

Вибираючи захист від дощу, потрібно звернути увагу на моменти, які допоможуть купити дощовик в якому буде комфортно й буде служити не один рік. 

 • Розмір. Дощовик зазвичай носиться поверх повсякденного одягу, тому він повинен бути досить вільним, щоб вам було комфортно його одягати. 
 • Матеріал. Дощовик повинен бути з такої тканини, яка добре захищає від дощу, навіть при довгому перебуванні під зливою. 
 • Пошив. Важливо, щоб шви на дощовику були проклеєні, тоді вода не зможе потрапити всередину, і ви не промокните.
 • Капюшон. Щоб сховати голову від дощу, в дощовику повинен бути великий капюшон, який можна одягнути поверх шапки, а ще додатковою перевагою буде затяжка по краю капюшона, щоб затягнути його в разі шквального вітру. 
 • Кишені. Наявність кишень в дощовику — це значна перевага, бо є де руки заховати, щоб не намокли, тай це додатковий комфорт. Зверніть увагу чи є в дощовику внутрішня кишеня, де ви зможете сховати від дощу цінні речі. 
 • Довжина. Довгі дощовики найкраще захистять тіло від дощу, забезпечуючи повноцінний захист.

Фасони та моделі дощовиків

Дощові куртки — це, як правило, укорочений варіант дощовика, які дістають до талії або стегон. Вони можуть бути з коміром або капюшоном і закриватися кнопками, блискавками або перемикачами. Вони добре поєднуються з джинсами й светрами. Така модель дає більше свободи рухам. 

Пончо створені для того, щоб ви були абсолютно сухими навіть під час найсильнішого дощу. Це дуже широкий дощовик, який ви одягаєте через голову й він не має рукавів. Пончо зазвичай приблизно в довжину стегон, хоча вони можуть опускатися аж до колін. 

Водонепроникний плащ – це один з найпопулярніших варіантів дощовика. Як правило, плащі бувають на ґудзиках або мають закриття на замок і кнопки, щоб не потрапляти волога. Через довжину їм найкраще вдасться захистити тіло від дощу.

Жіночий дощовик можна купити в крамницях, чи замовити на сайті.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим