logo
Англомовна версія сайту

Жінкам

Фільтрувати
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
Тип одягу
Розмір
Колір
Застосувати
Скасувати
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ
Завантажити ще

Купити жіночий одяг онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Шлях від шкіряних накидок до мережева

Одяг завжди був чимось більшим ніж просто захистом від холоду або прикриттям голого тіла від сорому. Багато племен, що проживають у жарких кліматичних умовах ніколи не розглядали одяг жіночий або чоловічий як можливість сховати цноту чи захист від температур. Він був більше як захист від зовнішніх загроз реальних, а іноді носив і містичне значення — захистом від ірреальних загроз. Навіть амулети вважали одягом, адже вони захищали від дурного ока.
Перший зшитий одяг, який вдалось знайти вченими, відноситься до епохи раннього палеоліту. Це була зшила шкіряна сорочка та штани, скріплені разом із взуттям. Всі елементи були рясно оздоблені прикрасами — намистинами із бивня мамонта.
У країнах Стародавнього Сходу жіночий одяг не сильно відрізнявся від чоловічого. Це була довга пряма туніка, але крім цього у жіночому гардеробі зустрічались і спідниці з грубої тканини. Пізніше почали з’являтись вироби із льону та овечої шерсті. В період античності одяг стали прикрашати вишивкою.
У XIX-му столітті з’явились парові та електричні машини. Це дало неабиякий поштовх для розвитку жіночого гардероба, адже він став набагато доступніший та різноманітніший.
Одяг для жінок, це можливість виділитись із натовпу, привідкрити двері у внутрішній світ, по своєму висловити свою позицію до тих чи інших ситуацій, підкреслити свій статус. І з розвитком легкої промисловості зробити це стало набагато легше. Тепер виділитись можна не лишень шляхом дорогих тканин і оздоблення, а й різноманітного крою, кольорів та стилів.

Жіночий образ — це ціле мистецтво, що потребує детального підбору кожної речі для формування загальної картини.
Авіація Галичини — жіночий одяг від виробника, всі наші моделі ми створюємо на власному виробництві у Львів. Тут вигадуємо нові моделі, шиємо їх, наносимо друк та вишивку, тому ми з впевненістю можемо сказати, що на 100% українські.
Купити жіночий одяг Авіації Галичини можна прямо тут чи у наших крамницях у Львові та Києві.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим