logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Дітям

Сортування
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Дітям
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 1276 результатів
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ
Завантажити ще

Дитячий одяг для тих, хто з крилами від народження

Дитяча лінійка Авіації Галичини не могла не з’явитись, адже діти — це наше майбутнє та натхнення на нові звершення. У деяких дорослих колекціях є зменшені версії поло, футболок, худі та світшотів. Але крім цього ми розробили окрему дитячу лінійку Telesyk Airlines. Головною ідеєю цієї колекції є одяг, що “оживає” на дитині. У нас є дракони, акули, летючі рибки та багато інших героїв у які перевтілюються діти. Ми створили золоту середину між нудними щоденними образами та яскравими костюмами. В одязі є декоративні елементи, що створюють образ та атмосферу для дитини, але ми частково їх приховали. Наприклад, у худі “Щелепа” всередині є хребет, про який знає тільки дитина. Цей елемент створює в уяві дитини секретну гру, що може тривати протягом дня.
Ми розуміємо, що одяг для найменших має бути не тільки цікавий на вигляд, але й практичний. Тому для всіх наших речей ми використовуємо натуральні тканини, та фарбники, що не викликають алергій та подразнень.

Купити дитячий одяг Авіації Галичини

Замовити наші речі дуже просто, це займе у тебе всього пару хвилин. У відповідному розділі “дитячі” ти зайдеш перелік всіх товарів. У кожній картці товару є сітка-підказка, що допомагає визначитись із розміром. Всі моделі маємо на дітей віком від року до 12. У разі чого ми завжди можемо проконсультувати та доповнити інформацію через соц.мережі або за телефоном. Крім онлайн магазину маємо 4 крамниці: 2 у Львові та 2 у Києві, адреси ти знаєш в “Контактах”.

Дитячий одяг українського виробника

Наше виробництво знаходиться у Львові. Тут ми вигадуємо нові образи, створюємо прототипи та відшиваємо колекції. Всі оздоблення на речах: вишивка та друк, ми також робимо у Львові. Частину тканин та фурнітури ми замовляємо в українських підприємствах, тому гарантуємо якість.
Замовлення в інтернет-магазині дитячого одягу обробляються протягом доби. Ми пакуємо кожну річ у фірмову коробку або тубус та відправляємо у той же день або зранку на наступний. Після відправлення вам на телефон приходить TTN номер за яким можна відстежувати пересування посилки. Ми здійснюємо відправлення по Україні та всьому світові.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим