УКР
Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам

Значки

Фільтрувати
Колір
Наявність
Скасувати усі фільтри
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
shipping-icon
Замовлення від 4000 доставляємо до відділення нашим коштом
ДЕТАЛЬНІШЕ
Завантажити ще

Купити значки від українського бренду Авіація Галичини

Значки чи, як їх модно зараз називати, піни — це невеличкі знаки із нанесеним на них зображенням та (або) написом, виготовлені з пластику, металу, скла, кераміки чи комбінації цих матеріалів. Початково вони були призначені для носіння на грудях, однак з часом сфера та способи їхнього використання значно розширилася.

Історія виникнення значків

В давнину значки передусім використовували як спосіб відрізнити людину одного соціального класу від іншого. Ну і щоб не переплутати представників різних верств суспільства, адже раніше люди значно більше переймалися такими питаннями, ніж зараз.

Значки також використовувалися в якості почесної нагороди за суттєві заслуги та подвиги. Така традиція існувала ще в Древньому Римі. Однак особливої популярності ця тенденція снабула в ХХ ст., коли орденами і медалями стали нагороджувати героїв війни.

Пізніше, в епоху Середньовіччя, за допомогою пінів вирізнялися представники різних професій: пивовари носили маленькі зображення пивного кухля, швачки — значок із ниткою та голкою, пекарі — з емблемою кренделя.

Сьогодні носити значки зовсім не обов’язково, проте виглядає на те, що з кожним роком вони стають усе популярнішими. І не дивно, адже це крутий спосіб виділитися з натовпу. А ще, за допомогою такого аксесуара можна оригінально заявити про свою позицію та уподобання.

З чим носити значки

Отже, як саме ми, сучасні люди, носимо піни? Відповідь проста: як завгодно. Саме так, ми вільні носити значки де, як і коли забажаємо. І перше, що спадає на думку — це сумки. На кожному третьому рюкзаку, особливо у молоді, можна помітити одразу кілька цікавих значків. Це можуть бути зображення улюблених героїв кіно чи коміксів, відомі фрази або патріотичні гасла.

Як і колись, піни досі носять на одязі. Не раз можна побачити парні значки в закоханих, або піни одної тематики в усієї групи друзів. Також ці аксесуари непогано виглядають на сумках-бананках і еко-торбах. А дехто навіть колекціонує оригінальні та рідкісні значки.

Значки в Авіації Галичини

Часи, коли піни були призначені лише для обраних, закінчилися. І ми дуже тішимося, оскільки маємо для вас безліч крутих ідей, втілених у цих аксесуарах. Наприклад, маємо значки “Fight Like Ukrainian”, які нагадують усім і кожному, що справжній українець готовий боротися за свободу стільки, скільки знадобиться для перемоги. Кожен аксесуар має міцну застібку, а зображення наноситься за допомогою стійкої фарби.

Також на сайті є металевий значок із нашим фірмовим зображенням ронделя в червоних і чорних кольорах. А ще — пін, на якому зображена формула підйомної сили крила, без котрої неможливий жоден політ. Окрім того, маємо аксесуари, присвячені Повітряним силам України, піни з кольоровими динозаврами та багато іншого.

Вибрати та замовити значки можна просто на нашому сайті. Також запрошуємо завітати до однієї з наших крамниць у Києві чи Львові. У нас є багато цікавого, тож ви не пошкодуєте.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити