logo
УКР

Значки

Фільтрувати
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
Колір
Застосувати
Скасувати
box icon

Замовлення від 3000 доставляємо до відділення нашим коштом

ДЕТАЛЬНІШЕ
Завантажити ще

Купити значки від українського бренду Авіація Галичини

Значки чи, як їх модно зараз називати, піни — це невеличкі знаки із нанесеним на них зображенням та (або) написом, виготовлені з пластику, металу, скла, кераміки чи комбінації цих матеріалів. Початково вони були призначені для носіння на грудях, однак з часом сфера та способи їхнього використання значно розширилася.

Історія виникнення значків

В давнину значки передусім використовували як спосіб відрізнити людину одного соціального класу від іншого. Ну і щоб не переплутати представників різних верств суспільства, адже раніше люди значно більше переймалися такими питаннями, ніж зараз.

Значки також використовувалися в якості почесної нагороди за суттєві заслуги та подвиги. Така традиція існувала ще в Древньому Римі. Однак особливої популярності ця тенденція снабула в ХХ ст., коли орденами і медалями стали нагороджувати героїв війни.

Пізніше, в епоху Середньовіччя, за допомогою пінів вирізнялися представники різних професій: пивовари носили маленькі зображення пивного кухля, швачки — значок із ниткою та голкою, пекарі — з емблемою кренделя.

Сьогодні носити значки зовсім не обов’язково, проте виглядає на те, що з кожним роком вони стають усе популярнішими. І не дивно, адже це крутий спосіб виділитися з натовпу. А ще, за допомогою такого аксесуара можна оригінально заявити про свою позицію та уподобання.

З чим носити значки

Отже, як саме ми, сучасні люди, носимо піни? Відповідь проста: як завгодно. Саме так, ми вільні носити значки де, як і коли забажаємо. І перше, що спадає на думку — це сумки. На кожному третьому рюкзаку, особливо у молоді, можна помітити одразу кілька цікавих значків. Це можуть бути зображення улюблених героїв кіно чи коміксів, відомі фрази або патріотичні гасла.

Як і колись, піни досі носять на одязі. Не раз можна побачити парні значки в закоханих, або піни одної тематики в усієї групи друзів. Також ці аксесуари непогано виглядають на сумках-бананках і еко-торбах. А дехто навіть колекціонує оригінальні та рідкісні значки.

Значки в Авіації Галичини

Часи, коли піни були призначені лише для обраних, закінчилися. І ми дуже тішимося, оскільки маємо для вас безліч крутих ідей, втілених у цих аксесуарах. Наприклад, маємо значки “Fight Like Ukrainian”, які нагадують усім і кожному, що справжній українець готовий боротися за свободу стільки, скільки знадобиться для перемоги. Кожен аксесуар має міцну застібку, а зображення наноситься за допомогою стійкої фарби.

Також на сайті є металевий значок із нашим фірмовим зображенням ронделя в червоних і чорних кольорах. А ще — пін, на якому зображена формула підйомної сили крила, без котрої неможливий жоден політ. Окрім того, маємо аксесуари, присвячені Повітряним силам України, піни з кольоровими динозаврами та багато іншого.

Вибрати та замовити значки можна просто на нашому сайті. Також запрошуємо завітати до однієї з наших крамниць у Києві чи Львові. У нас є багато цікавого, тож ви не пошкодуєте.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим