УКР
Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам

Екоторби

Фільтрувати
Колір
Наявність
Скасувати усі фільтри
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
shipping-icon
Замовлення від 4000 доставляємо до відділення нашим коштом
ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити екоторби онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Ми би хтіли, аби українців сприймали як свідому націю, тому в нас на сайті є не лише крутий одяг, який надає крила, але й файні екоторби. Вони міцні та надійні, тож витримають достатньо вантажу: можете носити з собою цілу міні-бібліотек. Наші торби універсальні, з ними хоч до магазину, хоч на прогулянку.

Чи популярні еко сумки в Україні

Тішимося, що еко-тренди нарешті дійшли й до нашої країни, і що багаторазові сумки — це нині поширений модний аксесуар. Віримо, що жоден патріот своєї країни не може бути байдужим і до стану довкілля та усієї планети загалом, тож із задоволенням розробили оригінальний дизайн для сумок від «Авіації Галичини».

Наші екоторби не про моду (хоча й виглядають ліпше від багатьох аксесуарів, які можна побачити на модних подіумах). Вони про відповідальність, свідомий вибір, зручність і практичність. А ще вони про Україну, і про нас із вами.

Сподіваємось, ми не помилилися, і ви таки готові нарешті викинути класичний поліетиленовий пакет із пакетами, який передався в спадок ще від бабці, та перейти на справжні сумки. Якщо ні, то ось вам кілька резонів на користь цього рішення.

5 причин замінити пластиковий пакет на екоторбу

  • Турбота про навколишнє середовище. Нехай ця причина й звучить банально, але кожен пакет, який вам дала турботлива касирка в супермаркеті, затримується на планеті від 100 до 400 років, а вам він був потрібен не більше як на пару годин.
  • Зручність. До екоторби влізе в рази більше улюблених смаколиків, ніж до звичайного пакета. А ще, всю цю вагу не доведеться тягнути в руках, бо багаторазові сумки зручно носити на плечі.
  • Економія. Лише спробуйте порахувати, скільки ви витрачаєте на пакети в супермаркетах протягом місяця, і рука сама потягнеться замовляти екосумку в інтернет-магазині.
  • Мода. Якщо ви — стильний хлопець чи кобіта, то не варто вам ходити з тими однаковими пакетами, підберіть краще торбину, яка буде підкреслювати ваш стиль. І покажіть уже нарешті людям, що ви в тренді.
  • Привернення уваги. Нехай всі бачать вашу тиху, але наполегливу пропаганду усвідомленого способу життя. Можливо, саме завдяки вам таких людей стане більше.

До речі, еко сумки зручно брати не лише до магазину, але й до спортзалу та на пляж. А ще вони чудово підходять в якості оригінального пакування для подарунка (наприклад, такого як одяг від «Авіації Галичини»).

Екоторби українського виробництва

Ви можете замовити еко сумку на нашому сайті або завітати до однієї з крамниць у Києві чи Львові, де ми із задоволенням станемо вашими помічниками в питанні турботи про довкілля. Адреси магазинів шукайте в розділі сайту Контакти.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити