logo
Англомовна версія сайту

Поширені запитання (FAQ)

Доставка одягу від Авіації Галичини

Опрацювання замовлень

Мінімальна сума замовлення — 200 грн.

Ми опрацьовуємо замовлення у будні з 9:00 до 18:00, у вихідні з 10:00 до 18:00 (за Київським часом) , за винятком державних вихідних днів. Замовлення за поточний день з доставкою по Україні надсилаємо наступного дня. Терміни доставки — згідно термінів, визначених для доставки Україною сервісом “Нова пошта” або Укрпошта.

Якщо товар знаходить на розподільчому центрі нашої компанії, відправлення замовлень відбудеться з відділення Нової пошти або Укрпошти. Якщо товар є лише у крамницях у Львові чи Києві — відправлення відбувається через “Адресний забір кур’єром“, про що вас повідомить наш оператор у ході опрацювання замовлення.
Оплата доставлення відбувається за тарифами Нової пошти 
або Укрпошти.
Якщо ви зазначите у замовленні “Це на подарунок” — ми безкоштовно упакуємо все ось так:  

  • футболки — у картонний тубус;
  • поло — у коробку; 
  • теплі речі —  у крафтовий пакет.

Якщо ви зазначите у замовленні “Не телефонувати” — ми у 99,9% випадків не зробимо цього, але є ряд ситуацій, коли ми змушені задзвонити. Продавець перепросить і пояснить чому виникла необхідність, тож не тримайте зла. 

Якщо ви замовляєте пакунок для когось — поставте позначку “Інший отримувач” у вас буде нагода розділити дані про себе та про отримувача, а ми будем мати достатньо інформації, аби сюрприз вдався.

Замовлення "В ОДИН КЛІК"

За номером телефону, який ви залишите при замовленні в 1 клік — ми перетелефонуємо у робочі години впродовж найближчої доби.

Підготуйте для продавця інформацію про отримувача (ПІБ та номер телефону, якщо отримувач не ви), а також бажаний спосіб доставки і адресу.

Якщо забажаєте сплатити замовлення онлайн, продавець сформує та надішле посилання на оплату.

Умови безкоштовної доставки по Україні

Для безкоштовної доставки потрібне виконання двох умов:

  • сума замовлення − понад 2000 грн;
  • доставка − до відділення чи поштомату Нової Пошти або Укрпошти;

Зауважте, якщо замовлення від 2000 грн  ви сплачуєте готівкою при отриманні, то ви сплачуєте додаткову комісію:
Нова пошта — 20грн+2% за переказ коштів.
Укрпошта — 1% за переказ коштів.

Самовивіз

Самовивіз можливий за умови, що товар наявний у відповідному місті — у більшості випадків саме так і є. В іншому випадку, ми запропонуємо очікування (кілька днів) або доставку Новою Поштою або Укрпоштою. Всі деталі з’ясує оператор, що зателефонує для узгодження деталей.

Замовлення на самовивіз має бути оплаченим одразу на сайті. Це гарантує резервування товару виключно для вас. Без оплати резерв товару не відбувається.

Адреси крамниць, де можна забрати самовивіз, контактні телефони і розклад роботи можна переглянути в розділі КОНТАКТИ

Міжнародна доставка

Міжнародна доставка здійснюється на ваш вибір Укрпоштою, Meest Express або ж Nova Poshta Global. У кожному з варіантів вартість доставки залежить від об’ємної ваги пакунку, тож ми повідомимо її додатково та надішлемо рахунок на сплату.

Доставка за межі України має бути передоплаченою.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим