logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Чоловічі світшоти

Сортування
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 77 результатів
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Чоловічі світшоти — від спортивної форми до повсякденного одягу

Світшоти — це різновид светрів вільного крою із переважно товстого трикотажу, часом утепленого. Саме слово має англійське походження та означає «sweater»(светр) і «shirt»(сорочка). Чому другою частиною слова є “сорочка”, для нас самих загадка. Як і багато іншого одягу, чоловічі світшоти перейшли у повсякденний одяг зі спортивного гардероба. Як не дивно прародичем світшоту був звичайний вовняний светр. Їх носили спортсмени під час тренувань. Надавали перевагу сірому кольору, адже він довше зберігає гарний зовнішній вигляд. Ці светри дозволяли спортсменам не переохолоджуватись під час та після тренувань.

В 30-х роках на зміну светрам приходять світшоти та назавжди займають своє незмінне місце.

Як не дивно, світшоти чоловічі напряму пов’язані з жіночими комбінезонами. Американський студент, Бенджамін Рассел у 1922 році запропонував перешити верх від жіночого комбінезона і зробити з нього світшот для своєї футбольної команди. Після виходу першої партії даний елемент одягу зробив фурор на ринку. Новий светр почав розходитись між футболістами далі тренд підхопили бейсбольні команди, після них атлети, а на кінець вже всі інші спортсмени.

У цей же період компанія Champion запатентувала флокування — специфічний метод нанесення написів на тканини. Матеріал світшотів, які виготовлялись на той час, ідеально підходив для цього методу нанесення. Так новим трендом стали світшоти із брендовими назвами футбольних команд.

У наш час існує безліч різних моделей з принтами та без, яскравих та ніжних відтінків, з високою горловиною та в V-подібним вирізом. Ви можете обирати що більше до смаку, достатньо написати у пошуку “світшот чоловічий купити”.

Чоловічі світшоти Авіації Галичини

Ми не могли оминути цей вид одягу, адже він максимально комфортний та універсальний. Його зручно носити під час мандрівок, щоденних прогулянок, на роботу, якщо, звісно, у вас не офіційно діловий стиль, що вимагає краваток та піджаків.

Наші чоловічі світшоти мають оригінальний крій, що складається із декількох різнокольорових вставок та стриманого принта. Кожен світшот належить до однієї з колекції і є продовженням історії, яку розповідають наші чоловічі поло та чоловічі футболки.

Свої вироби ми шиємо із тканини тринитки (стриженої та не стриженої). Тому ви можете обрати варіант під будь-які погодні умови.

Купити чоловічий світшот можна у наших крамницях у Львові та у Києві або в онлайн магазині.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим