logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Дитячі поло

Сортування
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 1213 результатів
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ
Завантажити ще

Дитячі поло — яскравий одяг для малих стиляг

Вітаємо тебе у крамниці, де ти можеш купити поло для дітей та на себе. Всі дитячі моделі дублюють наявні дорослі поло, тому тобі буде легко підібрати сімейний образ.
Поло для дітей та дорослих ми шиємо із 100% бавовни, тканина “піке”. Вона приємна до тіла і добре тримає форму після багаторазового прання. Всі зображення, що ти можеш побачити на поло ми наносимо або за допомогою шовкодруку або вишиваємо. Весь процес відбувається у Львові, тому вони на 100% зроблені в Україні.
Кожне дитяче поло відноситься до певної колекції у якій є чоловічі та жіночі товари. Всі вони пов’язані певної ідеєю та розказують історію. Більш детально про історії колекцій ти можеш ознайомитись в категорії меню “колекції”.
Поло стильно виглядають як на дорослих, так і дітях, тому цей одяг чудово підійде для свят, сімейних прогулянок чи інших заходів де варто виглядати красиво.
Купити поло для дітей можна у львівських та київських крамницях або на сайті. Адреси та номери телефонів всіх красниць ти знайдеш у відповідному розділі “контакти”.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим