logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Поширені запитання (FAQ)

Як повернути/обміняти товар Авіації Галичини

В житті стається різне, тому якщо треба повернути чи обміняти придбане на сайті чи в одній з наших крамниць, майте на увазі кілька дрібних деталей на різні випадки нижче:

Якщо не втрапили з розміром

Обміняти виріб варто впродовж 14 днів з дня придбання. Дату для відліку передивіться на чеку з доставки чи крамниці (збережіть його на цей період) або ж в особистому кабінеті (якщо ви зареєстрований користувач та покупку зробили залогінившись на сайті).

Ви можете замінити товар на той самий іншого розміру (або кольору), або ж на інший товар однакової вартості. Доставку обміну в обидва боки ми беремо на себе.

В усіх інших варіантах обміну (на інші товари з іншою вартістю) – рекомендуємо оформити повернення та замовити інший товар окремо.

Важливо аби було збережено якісний вигляд продукту. Якщо товар має ознаки вжитку, на ньому відсутні бірки, річ забруднено (пил/бруд, шерсть тварин, сліди дезодоранту чи косметики)  — він прийому для обміну не підлягає.

Для обміну, будь ласка, заповніть форму, що розміщена в останньому розділі цієї сторінки сайту. Вона коротка і достатньо інформативна, аби ми могли швидко зорієнтуватись та зарезервувати товар на заміну.

Товар для обміну просимо надіслати Новою Поштою сюди: м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56;

Після отримання вашого пакунку ми у відповідь надішлемо потрібний розмір. Якщо потрібного на заміну розміру немає в наявності – ми повернемо вам кошти.

Якщо треба повернути брак

Щоб оформити повернення чи заміну бракованого виробу, будь ласка, заповніть форму, що в останньому розділі цієї сторінки. Вона невелика і дозволить нам швидко опрацювати вашу заявку. Також будемо вдячні за короткий опис проблеми, на яку ви натрапили;

Оплата повернення у даному випадку — за наш кошт.

Після заповнення форми, товар просимо надіслати Новою Поштою сюди: м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56.

Заміну товару надішлемо впродовж 1 робочого дня після отримання повернення. Якщо є потреба просто повернути кошти, то: у випадку оплаченого замовлення онлайн, повернення коштів займає від 3 до 5 робочих днів (процесинг банку). Якщо то була готівка – все буде швидко, потрібен тільки номер картки на яку перекинути кошти;

Якщо потрібно повернути покупку

Повернути виріб варто впродовж 14 днів з дня придбання. Дату для відліку перевірте, будь ласка, на чеку доставки чи крамниці (збережіть його на цей час) або ж в особистому кабінеті.

Важливо аби було збережено якісний вигляд продукту. Якщо товар має ознаки вжитку, на ньому відсутні бірки, річ забруднено (пил/бруд, шерсть тварин, сліди дезодоранту чи косметики) — він прийому не підлягає.

Для оформлення повернення, будь ласка, заповніть форму, що розміщена в останньому розділі цієї сторінки сайту. Вона коротка і достатньо інформативна, аби ми могли швидко зорієнтуватись у ситуації.

Надішліть товар Новою Поштою за адресою: м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56.

Оплата доставки повернення — за ваш кошт.

Гроші надішлемо одразу після одержання товару: якщо оплата була здійснена онлайн – від 3 до 5 робочих днів (процесинг банку), якщо ж це була готівка – все буде швидко, потрібен тільки номер вашої картки;

Вироби, які обміну та поверненню не підлягають

Обміну та поверненню не підлягають панчішно-шкарпеткові вироби та текстильні багаторазові маски (Згідно із Додатком N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N172 (детальніше ознайомитись можна тут )

Форма заявки на повернення/обмін товару

Якщо ви ознайомились з деталями у верхніх розділах і хочете обміняти чи повернути товар, будь ласка, заповніть форму, що нижче. Відразу після цього надсилайте відповідний товар Новою Поштою сюди: м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим