УКР
Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам

Повернути/обміняти товар

Як повернути/обміняти товар Авіації Галичини

В житті стається різне, тому якщо треба повернути чи обміняти придбане на сайті чи в одній з наших крамниць, майте на увазі кілька дрібних деталей на різні випадки нижче:

Якщо не втрапили з розміром
  • Обміняти чи повернути виріб можна впродовж 14 днів з дня придбання. Дату для відліку передивіться на чеку з доставки чи крамниці (збережіть його на цей період) або ж в особистому кабінеті (якщо ви зареєстрований користувач та покупку зробили залогінившись на сайті).

Ви можете замінити товар на той самий іншого розміру (або кольору), або ж на інший товар однакової вартості. Доставку товару до нас оплачує клієнт. А назад ми надсилаємо вам вдяганку нашим коштом.

В усіх інших варіантах обміну (на інші товари з іншою вартістю) – рекомендуємо оформити повернення та замовити інший товар окремо.

Важливо аби було збережено якісний вигляд продукту. Якщо товар має ознаки вжитку, на ньому відсутні бірки, є ознаки того, що товар був випраний або річ забруднено (пил/бруд, шерсть тварин, сліди/запах дезодоранту чи косметики)  — прикро, та ми не зможемо його обміняти.

Опрацювання обмінів здійснюється впродовж 5 робочих днів з дня отримання пакунку.

Для обміну, будь ласка, заповніть форму, що розміщена в останньому розділі цієї сторінки сайту. Вона коротка і достатньо інформативна, аби ми могли швидко зорієнтуватись та зарезервувати товар на заміну.

Товар для обміну просимо надіслати Новою Поштою на поштомат №35795. Якщо всі комірки будуть заняті, надсилайте за адресою м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56 або Укрпоштою на відділення №79051.

Отримувач юридична особа — Авіація Галичини (код ЄДРПОУ 41257151, ПІБ Назарук Христина Іванівна), +38 067 440 46 56

Після отримання вашого пакунку ми у відповідь надішлемо потрібний розмір. Якщо потрібного на заміну розміру немає в наявності – ми повернемо вам кошти.

Якщо треба повернути брак

Щоб оформити повернення чи заміну бракованого виробу, будь ласка, заповніть форму, що в останньому розділі цієї сторінки, а також заповніть паперову Заяву на повернення товару, яку ми вкладаємо у кожну посилку (це законодавча вимога, якої ми маємо дотримуватись). 

Оплата повернення у даному випадку — за наш кошт.

Після заповнення форми, товар просимо надіслати Новою Поштою на поштомат №35795. Якщо всі комірки будуть заняті, надсилайте за адресою м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56 (адресна доставка за рахунок отримувача) або Укрпоштою на відділення №79051. 

Отримувач юридична особа — Авіація Галичини (код ЄДРПОУ 41257151, ПІБ Назарук Христина Іванівна), +38 067 440 46 56

Заміну товару надішлемо впродовж 5 робочих днів.

Якщо ви придбали річ в одній з наших крамниць – повернути її можна лише в ту крамницю, де вам видали чек.

Якщо потрібно повернути покупку

Повернути виріб можна впродовж 14 днів з дня придбання. Дату для відліку перевірте, будь ласка, на чеку доставки чи крамниці (збережіть його на цей час) або ж в особистому кабінеті.

Важливо аби було збережено якісний вигляд продукту. Якщо товар має ознаки вжитку, на ньому відсутні бірки, річ забруднено (пил/бруд, шерсть тварин, сліди дезодоранту чи косметики) або є ознаки прання та запах засобів для прання — прийняти таке повернення ми не зможемо.

Для оформлення повернення, будь ласка, заповніть форму, що розміщена в останньому розділі цієї сторінки сайту. Вона коротка і достатньо інформативна, аби ми могли швидко зорієнтуватись у ситуації. Також заповніть паперову Заяву на повернення товару, яку ми вкладаємо у кожну посилку (це законодавча вимога, якої ми маємо дотримуватись). 

Надішліть товар Новою Поштою на поштомат №35795. Якщо всі комірки будуть заняті, надсилайте за адресою м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56 (адресна доставка за рахунок отримувача) або Укрпоштою на відділення №79051.

Отримувач юридична особа — Авіація Галичини (код ЄДРПОУ 41257151, ПІБ Назарук Христина Іванівна), +38 067 440 46 56

Оплата доставки повернення — за ваш кошт.

Гроші надішлемо після одержання товару: якщо оплата була здійснена онлайн – від 1 до 5 робочих днів (процесинг банку), але зазвичай це відбувається в межах 10 хвилин. Якщо ж це була оплата при отриманні, вкажіть у заяві на повернення IBAN вашого рахунку та ІПН, повернення коштів здійснюємо впродовж 5 робочих днів;

Зауважте: товар, придбаний у крамниці (у Львові чи Києві) можна повернути лише у ту ж крамницю, де вам видано чек. 

Вироби, які обміну та поверненню не підлягають

Обміну та поверненню з нашого асортименту не підлягають шкарпетки та кепки.

Не підлягають обміну та поверненню товари з ознаками вжитку, забруднені косметикою, шерстю тварин, товари з яких знято/обрізано навісні та/чи вшивні бірки.

Форма заявки на повернення/обмін товару

Якщо ви ознайомились з деталями у верхніх розділах і хочете обміняти чи повернути товар, будь ласка, заповніть форму, що нижче. У випадку повернення товару – не забудьте заповнити Заяву наповернення товару і вкласти її до пакунку з поверненням. Відразу після цього надсилайте відповідний товар Новою Поштою на поштомат №35795. Якщо всі комірки будуть заняті, надсилайте за адресою м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56 або Укрпоштою на відділення №79051. 

Отримувач юридична особа — Авіація Галичини (код ЄРДПОУ 41257151, ПІБ Назарук Христина Іванівна), +38 067 440 46 56

Доставку товару до нас на обмін оплачує клієнт, назад пакунок до вас полетить за наш кошт. Повернення товару оплачує клієнт.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити