logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Поширені запитання (FAQ)

Як повернути/обміняти товар Авіації Галичини

В житті стається різне, тому якщо треба повернути чи обміняти придбане на сайті чи в одній з наших крамниць, майте на увазі кілька дрібних деталей на різні випадки нижче:

Якщо не втрапили з розміром

Обміняти виріб варто протягом 14 днів з дня придбання. Дату для відліку передивіться на чеку з доставки чи крамниці (збережіть його на цей період) або ж в особистому кабінеті (якщо ви зареєстрований користувач та покупку зробили залогінившись на сайті).

Важливо аби було збережено якісний вигляд продукту. Якщо товар має ознаки вжитку, на ньому відсутні бірки, річ забруднено (пил/бруд, шерсть тварин, сліди дезодоранту чи косметики)  — він прийому для обміну не підлягає.

Для обміну, будь ласка, заповніть форму, що розміщена в останньому розділі цієї сторінки сайту. Вона коротка і достатньо інформативна, аби ми могли швидко зорієнтуватись та зарезервувати товар на заміну.

Товар для обміну просимо надіслати Новою Поштою сюди: м. Львів, вул. Староєврейська, 3, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56;

Після отримання вашого пакунку ми у відповідь надішлемо потрібний розмір.

Візьміть до уваги, що оплата доставки в обидва боки — за ваш рахунок.

Якщо треба повернути брак

Щоб оформити повернення чи заміну бракованого виробу, будь ласка, заповніть форму, що в останньому розділі цієї сторінки. Вона невелика і дозволить нам швидко опрацювати вашу заявку. Також будемо вдячні за короткий опис проблеми, на яку ви натрапили;

Оплата повернення у даному випадку — за наш кошт.

Після заповнення форми, товар просимо надіслати Новою Поштою сюди: м. Львів, вул. Староєврейська, 3, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56.

Заміну товару надішлемо впродовж 1 робочого дня після отримання повернення. Якщо є потреба просто повернути кошти, то: у випадку оплаченого замовлення онлайн, повернення коштів займає від 3 до 5 робочих днів (процесинг банку). Якщо то була готівка – все буде швидко, потрібен тільки номер картки на яку перекинути кошти;

Якщо потрібно повернути покупку

Повернути виріб варто впродовж 14 днів з дня придбання. Дату для відліку перевірте, будь ласка, на чеку доставки чи крамниці (збережіть його на цей час) або ж в особистому кабінеті.

Важливо аби було збережено якісний вигляд продукту. Якщо товар має ознаки вжитку, на ньому відсутні бірки, річ забруднено (пил/бруд, шерсть тварин, сліди дезодоранту чи косметики) — він прийому не підлягає.

Для оформлення повернення, будь ласка, заповніть форму, що розміщена в останньому розділі цієї сторінки сайту. Вона коротка і достатньо інформативна, аби ми могли швидко зорієнтуватись у ситуації.

Надішліть товар Новою Поштою за адресою: м. Львів, вул. Староєврейська, 3, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56.

Оплата доставки повернення — за ваш кошт.

Гроші надішлемо одразу після одержання товару: якщо оплата була здійснена онлайн – від 3 до 5 робочих днів (процесинг банку), якщо ж це була готівка – все буде швидко, потрібен тільки номер вашої картки;

Вироби, які обміну та поверненню не підлягають

Обміну та поверненню не підлягають панчішно-шкарпеткові вироби та текстильні багаторазові маски (Згідно із Додатком N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N172 (детальніше ознайомитись можна тут )

Форма заявки на повернення/обмін товару

Якщо ви ознайомились з деталями у верхніх розділах і хочете обміняти чи повернути товар, будь ласка, заповніть форму, що нижче. Відразу після цього надсилайте відповідний товар Новою Поштою сюди: м. Львів, вул. Староєврейська, 3, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим