УКР
Контакти
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Поширені запитання (FAQ)

Як повернути/обміняти товар Авіації Галичини

В житті стається різне, тому якщо треба повернути чи обміняти придбане на сайті чи в одній з наших крамниць, майте на увазі кілька дрібних деталей на різні випадки нижче:

Якщо не втрапили з розміром

Обміняти чи повернути виріб можна впродовж 14 днів з дня придбання. Дату для відліку передивіться на чеку з доставки чи крамниці (збережіть його на цей період) або ж в особистому кабінеті (якщо ви зареєстрований користувач та покупку зробили залогінившись на сайті).

Ви можете замінити товар на той самий іншого розміру (або кольору), або ж на інший товар однакової вартості. Доставку товару до нас оплачує клієнт. А назад ми надсилаємо вам вдяганку нашим коштом.

В усіх інших варіантах обміну (на інші товари з іншою вартістю) – рекомендуємо оформити повернення та замовити інший товар окремо.

Важливо аби було збережено якісний вигляд продукту. Якщо товар має ознаки вжитку, на ньому відсутні бірки, річ забруднено (пил/бруд, шерсть тварин, сліди дезодоранту чи косметики)  — прикро, та ми не зможемо його обміняти.

Опрацювання обмінів здійснюється впродовж 5 робочих днів з дня отримання пакунку.

Для обміну, будь ласка, заповніть форму, що розміщена в останньому розділі цієї сторінки сайту. Вона коротка і достатньо інформативна, аби ми могли швидко зорієнтуватись та зарезервувати товар на заміну.

Товар для обміну просимо надіслати Новою Поштою на поштомат №35795. Якщо всі комірки будуть заняті, надсилайте за адресою м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56 або Укрпоштою на відділення №79051.

Після отримання вашого пакунку ми у відповідь надішлемо потрібний розмір. Якщо потрібного на заміну розміру немає в наявності – ми повернемо вам кошти.

Якщо треба повернути брак

Щоб оформити повернення чи заміну бракованого виробу, будь ласка, заповніть форму, що в останньому розділі цієї сторінки, а також заповніть паперову Заяву на повернення товару, яку ми вкладаємо у кожну посилку (це законодавча вимога, якої ми маємо дотримуватись). 

Оплата повернення у даному випадку — за наш кошт.

Після заповнення форми, товар просимо надіслати Новою Поштою на поштомат №35795. Якщо всі комірки будуть заняті, надсилайте за адресою м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56 (адресна доставка за рахунок отримувача) або Укрпоштою на відділення №79051. 

Заміну товару надішлемо впродовж 5 робочих днів.

Якщо ви придбали річ в одній з наших крамниць – повернути її можна лише в ту крамницю, де вам видали чек.

Якщо потрібно повернути покупку

Повернути виріб можна впродовж 14 днів з дня придбання. Дату для відліку перевірте, будь ласка, на чеку доставки чи крамниці (збережіть його на цей час) або ж в особистому кабінеті.

Важливо аби було збережено якісний вигляд продукту. Якщо товар має ознаки вжитку, на ньому відсутні бірки, річ забруднено (пил/бруд, шерсть тварин, сліди дезодоранту чи косметики) — прийняти таке повернення ми не зможемо.

Для оформлення повернення, будь ласка, заповніть форму, що розміщена в останньому розділі цієї сторінки сайту. Вона коротка і достатньо інформативна, аби ми могли швидко зорієнтуватись у ситуації. Також заповніть паперову Заяву на повернення товару, яку ми вкладаємо у кожну посилку (це законодавча вимога, якої ми маємо дотримуватись). 

Надішліть товар Новою Поштою на поштомат №35795. Якщо всі комірки будуть заняті, надсилайте за адресою м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56 (адресна доставка за рахунок отримувача) або Укрпоштою на відділення №79051. 

Оплата доставки повернення — за ваш кошт.

Гроші надішлемо після одержання товару: якщо оплата була здійснена онлайн – від 1 до 5 робочих днів (процесинг банку), але зазвичай це відбувається в межах 10 хвилин. Якщо ж це була готівка – все буде швидко, потрібен тільки номер вашої картки;

Зауважте: товар, придбаний у крамниці (у Львові чи Києві) можна повернути лише у ту ж крамницю, де вам видано чек. 

Вироби, які обміну та поверненню не підлягають

Обміну та поверненню з нашого асортименту не підлягають шкарпетки та кепки.

Не підлягають обміну та поверненню товари з ознаками вжитку, забруднені косметикою, шерстю тварин, товари з яких знято/обрізано навісні та/чи вшивні бірки.

Форма заявки на повернення/обмін товару

Якщо ви ознайомились з деталями у верхніх розділах і хочете обміняти чи повернути товар, будь ласка, заповніть форму, що нижче. У випадку повернення товару – не забудьте заповнити Заяву наповернення товару і вкласти її до пакунку з поверненням. Відразу після цього надсилайте відповідний товар Новою Поштою на поштомат №35795. Якщо всі комірки будуть заняті, надсилайте за адресою м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, отримувач – Авіація Галичини, +38 067 440 46 56 або Укрпоштою на відділення №79051. 

Доставку товару до нас на обмін оплачує клієнт, назад пакунок до вас полетить за наш кошт. Повернення товару оплачує клієнт.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим