logo
Англомовна версія сайту

Комбінезони

Фільтрувати
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
Розмір
Колір
Застосувати
Скасувати
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити жіночі комбінезони онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

У дощову погоду іноді хочеться залишатися в комфортній піжамі. А якщо робота, навчання, друзі чи порятунок світу чекають? Маємо ідеальну альтернативу — жіночі комбінезони!

Комбінезони в жіночому гардеробі: 100% комфорту? 

Саме цей елемент гардеробу часто викликає найбільше суперечок. Чи справді він такий зручний, якщо потрібно знімати повністю? Чи можливо ним замінити покупку 2-х речей: блузки й, до прикладу, шортів? Відповідаємо відразу: ми належимо до тієї категорії людей, які в захваті від комбінезонів. 

Суцільний силует рятує від холоду в осінньо-зимовий період, а влітку – захищає шкіру від наполегливого сонячного проміння. Покупка такої речі звільняє вас від постійних думок, з чим одягнути футболку, светр, блузку чи будь-що інше. Крім того, жінку в комбінезоні точно не назвеш буденно одягненою. Спортивні з безліччю накладних кишень, комбінезони вечірні, джинсові комбінезони – усі вони додають свіжості та акценту вашому зовнішньому вигляду. 

Жіночі комбінезони від “Авіації Галичини”

Ми розпочали лінію комбінезонів зі звичного нам мілітарі стилю: практичність і характер – понад усе. Якщо ви раніше ніколи не носили жіночі комбінезони, сміливо обирайте вироби від “Авіації Галичини”! 

Кожна з моделей має зручний замок спереду та великі кишені, які легко вміщують телефон, ключі чи інші найнеобхідніші речі. Усі комбінезони дуже різні за конструкцією, та дещо їх об’єднує: якісний матеріал і незмінна увага до найменших деталей. Для створення одягу ми обираємо цупку тканину, в якій комфортно вечорами чи у вітряний день.  

І про принти: ми створюємо жіночі комбінезони в рамках унікальних колекцій. “12 бригада ”, “Нестримні духом”, – кожна з них є особливою й стане улюбленою надовго. Обирайте свою та підкорюйте світ в комбінезонах від “Авіації Галичини”. 

Наш одяг для жінок, що відчувають крила за плечима! 

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим