Сontacts
Sign in or Create account
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register
Men

Jumpsuits

Filter
Size
Color
Availability
Cancel all filters
Sort
  • First new
  • Popular
  • First cheaper
  • First expensive

Купити комбінезони жіночі онлайн від українського бренду Авіація Галичини

У дощову погоду іноді хочеться цілий день залишатися в домашній піжамі. І часом ми дозволяємо собі таку розкіш. Але що робити, коли робота, навчання, друзі чи порятунок світу чекають на нас уже зараз? Використовувати ідеальну альтернативу — жіночі комбінезони!

Комбінезон для жінки — це 100% комфорту?

Саме цей елемент жіночого гардеробу викликає найбільше суперечок. Чи справді він такий зручний, якщо його потрібно знімати повністю? Чи можна ним повноцінно замінити покупку 2-х речей: блузки та, наприклад, шортів? Наша відповідь проста: ми належимо до тієї категорії людей, які в захваті від комбінезонів. 

Суцільний силует рятує від холоду в осінньо-зимовий період, а влітку — захищає шкіру від наполегливого сонячного проміння. Комбінезони з оригінальним дизайном  — це та річ, яка нарешті звільнить вас від необхідності довго вибирати вдалу комбінацію штанів з футболкою чи блузкою.

А якщо ви любите виділятися з натовпу та ловити на собі зацікавлені погляди оточення, комбінезон – це одяг, створений спеціально для вас. Спортивні моделі з безліччю накладних кишень, вироби з джинсової тканини та варіанти, виконані у вечірньому стилі — усі вони додають свіжості та акценту вашому зовнішньому вигляду. 

Зауважте, що попри закритість і часом доволі стриманий дизайн комбінезонів, жінка в такому одязі ніколи не виглядає буденно.

Комбінезони жіночі від бренду Авіація Галичини

Ми розпочали лінію комбінезонів зі звичного для нас мілітарі стилю: практичність і характер — понад усе. Якщо ви раніше ніколи не носили такий тип одягу, сміливо починайте з виробів від «Авіації Галичини»!

Кожна з моделей має зручний замок спереду та великі кишені, які легко вміщують телефон, ключі та інші найнеобхідніші речі. Усі комбінезони дуже різні за конструкцією, однак дещо їх таки об’єднує: якісний матеріал і незмінна увага до найдрібніших деталей. Для створення одягу ми обираємо цупку тканину, в якій комфортно під час вечірніх прогулянок або у прохолодний вітряний день.  

І про принти: ми створюємо жіночі комбінезони як частини унікальних колекцій. «12 бригада», «Нестримні духом», – кожна з них є особливою й стане улюбленою надовго. Обирайте свою та вирушайте підкорювати світ в комбінезонах від «Авіації Галичини». 

Де можна купити комбінезони жіночі?

Вибрати комбінезон на кожен день або для особливих подій можна на сайті інтернет-магазину «Авіації Галичини». Визначитись із розміром допоможе розмірна таблиця або консультант, який із задоволенням відповість на всі запитання. Зателефонувати нам можна за номером вказаним на сайті.

Хочете спершу приміряти комбінезон, щоб побачити на власні очі, наскільки неповторно будете в ньому виглядати? Без проблем. Завітайте до одного з магазинів «Авіації Галичини» у Києві або Львові. 

І пам’ятайте: наш одяг — для жінок, які відчувають крила за плечима! 

This site uses cookies in order to provide services properly.
Agree by continuing your visit on the website

Close