logo
Ukrainian version of the site

jumpsuits

Filter
Сортувати
  • First new
  • Popular
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
Size
Color
Застосувати
Зняти

Купити жіночі комбінезони онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

У дощову погоду іноді хочеться залишатися в комфортній піжамі. А якщо робота, навчання, друзі чи порятунок світу чекають? Маємо ідеальну альтернативу — жіночі комбінезони!

Комбінезони в жіночому гардеробі: 100% комфорту? 

Саме цей елемент гардеробу часто викликає найбільше суперечок. Чи справді він такий зручний, якщо потрібно знімати повністю? Чи можливо ним замінити покупку 2-х речей: блузки й, до прикладу, шортів? Відповідаємо відразу: ми належимо до тієї категорії людей, які в захваті від комбінезонів. 

Суцільний силует рятує від холоду в осінньо-зимовий період, а влітку – захищає шкіру від наполегливого сонячного проміння. Покупка такої речі звільняє вас від постійних думок, з чим одягнути футболку, светр, блузку чи будь-що інше. Крім того, жінку в комбінезоні точно не назвеш буденно одягненою. Спортивні з безліччю накладних кишень, комбінезони вечірні, джинсові комбінезони – усі вони додають свіжості та акценту вашому зовнішньому вигляду. 

Жіночі комбінезони від “Авіації Галичини”

Ми розпочали лінію комбінезонів зі звичного нам мілітарі стилю: практичність і характер – понад усе. Якщо ви раніше ніколи не носили жіночі комбінезони, сміливо обирайте вироби від “Авіації Галичини”! 

Кожна з моделей має зручний замок спереду та великі кишені, які легко вміщують телефон, ключі чи інші найнеобхідніші речі. Усі комбінезони дуже різні за конструкцією, та дещо їх об’єднує: якісний матеріал і незмінна увага до найменших деталей. Для створення одягу ми обираємо цупку тканину, в якій комфортно вечорами чи у вітряний день.  

І про принти: ми створюємо жіночі комбінезони в рамках унікальних колекцій. “12 бригада ”, “Нестримні духом”, – кожна з них є особливою й стане улюбленою надовго. Обирайте свою та підкорюйте світ в комбінезонах від “Авіації Галичини”. 

Наш одяг для жінок, що відчувають крила за плечима! 

This site uses cookies in order to provide services properly. Agree by continuing your visit on the website.

Chat with Aviatsiya Halychyny
Hi! How may I help you today?
The team typically replies in a few minutes.