Сontacts
Sign in or Create account
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register
Men

Men's sleeveless jacket

Filter
Size
Color
Availability
Cancel all filters
Sort
 • First new
 • Popular
 • First cheaper
 • First expensive

Купити чоловічі безрукавки онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

 Універсальною річчю в гардеробі є безрукавка, проте люди часом не помічають її цінності та переваг. До прикладу, в прохолодну погоду куртку можна замінити безрукавкою, і не жертвувати теплом. Жилети забезпечують більше тепла, ніж ви думаєте, і навіть допомагають зігріти кінцівки, як би це не звучало дивно. Річ у тому, що коли зменшуються температура тулуба, тіло зменшує приплив крові до кінцівок, збільшуючи приплив крові до тулуба в спробі захистити свої органи, як наслідок нам стає холодно в руки й ноги. Якщо зберігати тулуб в теплі, то потік крові буде функціонувати в звичайному стані, й кінцівки не будуть мерзнути. Ось чому часом достатньо одягнути поло-лонґ і безрукавку й не мерзнути, особливо, якщо ви весь час в русі. 

Універсальність безрукавки

Безрукавки для чоловіків не лише зберігають вас в теплоті, а й звільняють від об’ємних рукавів. Коли ви ведете активний спосіб життя, вам необхідно бути вільними у своїх рухах — кермувати, рубати дрова, розпалювати вогнище, їздити на велосипеді, бавитись з дітьми, вилізти на дерево, щоб врятувати кошеня — чоловіча безрукавка залишає руки вільними. А ще, при подорожах безрукавка займе менше місця, ніж куртка. 

Як сонце починає пригрівати, але все одно занадто холодно, щоб носити лише базовий шар одягу, або як дуже активна робота, тіло виділяє більше тепла, й у куртці стає некомфортно! Чоловіча балонова безрукавка, як правило, найкраще носити при більш м’яких температурах або коли ви будете активні при нижчих температурах. 

Вони ідеально підходять для:

 • кермування авто
 • піших прогулянок;
 • риболовлі;
 • прогулянок з дітьми;
 • в подорожах;
 • активній роботі на вулиці;
 • спостереження за птахами. 

Це пов’язано з тим, що такі види діяльності досить енергійні, щоб підтримувати температуру тіла. Жилет ідеально підходить у таких випадках, тому що він надає вашим рукам більше свободи руху і зберігає вас в теплі.

Взимку, коли температури набагато нижча, безрукавки чоловічі служать чудовим середнім шаром між базовим та зовнішньою курткою. Вона забезпечує максимальну універсальність. Коли ви на вулиці — це максимальне тепло, в приміщенні — тепло та комфорт. До того ж ви завжди можете зняти куртку, аби остудитись або ж навпаки.

А ще, як мешкаєш, чи їдеш у Львів, чоловіча безрукавка точно стане в пригоді, бо тут свій, особливий клімат. 

Як вибрати чоловічу безрукавку? 

Зверніть увагу на розмір. Безрукавка має бути достатньо вільною, щоб одягнути під неї теплий світшот чи поло-лонґ . Проте, вона не має бути широкою, в разі як одягаєте футболку чи поло на теплу погоду. 

Капюшон. В капюшоні є свої переваги та недоліки. З переваг те, що він захищає від дощу й вітру. Але якщо одягати безрукавку з капюшоном, як шар між базовим одягом та курткою, до прикладу зимою, то капюшон все ж може викликати дискомфорт. Тому зверніть увагу на безрукавки зі знімним капюшоном, якщо обираєте її на всі пори року.

Кишені. Без кишень нікуди, бо зручно сховати важливі речі, документи, телефон чи просто зігріти руки, кишені в одязі — це комфорт.

Купити чоловічу безрукавку можна на сайті чи в крамницях Авіації Галичини.

This site uses cookies in order to provide services properly.
Agree by continuing your visit on the website

Close