logo
Ukrainian version of the site

men's RAINCOATS

Filter
Sort
  • First new
  • Popular
  • First cheaper
  • First expensive
Size
Color
Apply
Cancel

Купити чоловічі дощовики онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

Перший у світі дощовик

На початку XIX століття, щоб верхній одяг, хоч частково, не пропускав воду, його обробляли олією. Звичайно, такий метод мав багато недоліків, тому винахідники не покладали рук, та шукали інші способи, щоб ефективно гідроізолювати тканину. 

На початку 1820-х років Чарльз Макінтош винайшов тканину, яка відштовхувала воду, він описав свій запатентований матеріал як “гумова тканина Індії”. В ході одного з хімічних експериментів Макінтош забруднив рукав піджака розчином каучуку, і забув видалити пляму, а через деякий час помітив, що рукав піджака не промокає. Він почав працювати над своїм відкриттям і проводити експерименти. З’єднавши каучукові нитки з бавовняними та пом’якшивши нафтою, він домігся того, що тканина стала непроникною для води та повітря. Винахід набув розголосу і кравці поспішили використати її. Проте, через дірки від голки просочувалась вода, і при сильному дощі не захищала належним чином. Макінтош зрозумів, щоб не дати зруйнувати репутацію тканини, він мусить з тим щось робити, і за деякий час відкриває власні магазини, та робить пальта з гідроізольованими швами. Його пальто з покритої тартаном гумової тканини з повністю закритими швами зробили фурор. 

Львів’яни знаються на дощі

Ще з тих часів, коли не було як купити файний дощовик, львівські парубки знали, що треба мати з собою парасольку, аби в разі чого, було під чим сховати дівчину від дощу. Бо у Львові погода мінлива, як зара не паде дощ, то не факт, що вже через годину його не буде. Бо Львів має особливий мікроклімат, в середньому за рік випадає 740 мм атмосферних опадів, а на рік у Львові в середньому 174 дощові дні. Через це Львів здобув славу міста, де завжди паде дощ. Це пов’язано з тим, що Львів один з перших зустрічає циклони з північної Атлантики, тому дощ тут іде порівняно частіше, ніж за Збручем, і повітря загалом вологіше. До прикладу в 1893 році випало 1 422 мм опадів, той рік рахується найдощовитішим у Львові. З того й виходить, хто як не львів’яни знаються на дощі. 

Як раптом любиш міський туризм, просто гуляти містом чи за його межами, як любиш рибалку, чи ходити по гриби, то знаєш, що на мокру і паскудну погоду треба завжди мати дощовик. Або просто живеш у Львові — це вже достойний привід мати не один дощовик.

Чим дощовик крутіший за парасолю:

  • Він закриває тебе повністю (ну або майже повністю), натомість парасоля  — то лиш верх, і то не завжди
  • Дощовик простіше сховати до сумки чи торби, бо парасоля переважно громіздкіша.
  • Коли ти в дощовику, то маєш вільні руки.
  • Дощовик пасує до сучасного одягу краще ніж парасолька, яка пасує переважно до класичного стилю.
  • Дощовик підходить не лише для міста, але й для природи.

Для кого призначені дощовики: 

Не секрет, що сьогодні купити чоловічий дощовик можна в багатьох крамницях, щоб ви розуміли, чи вам пасує саме наш, ми підготували короткий опис, для кого ми створювали цей плащ дощовик. 

Для тих, хто цінує якісні речі, хто надає перевагу функціональному та комфортному одягу, хто любить яскраві кольори й оригінальний дизайн, хто любить дощ не лише з вікна своєї оселі, кого не зупиняє негода, хто обирає українське та має крила за плечима.

Купити чоловічий дощовик протестовани під львівським дощем можна у наших крамницях або на сайті !

This site uses cookies in order to provide services properly. Agree by continuing your visit on the website.

Chat with Aviatsiya Halychyny
Hi! How may I help you today?
The team typically replies in a few minutes.