Сontacts
Sign in or Create account
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register
Men

Women's polo long

Filter
Size
Color
Availability
Cancel all filters
Sort
  • First new
  • Popular
  • First cheaper
  • First expensive

Купити жіночі поло-лонґ онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Холодні пори року (а іноді й зрадливо літо) вносять свої корективи у те, що вдягати на щодень. І як би ми не любили поло, з яких почалася Авіація Галичини, для весни чи осені здебільшого потрібно щось тепліше.

Звісно, універсальним худі чи сорочці завжди знайдеться місце в жіночому гардеробі, та все ж наші дизайнери не відмовили собі у задоволенні створити особливий варіант футболки-поло на прохолодний період – поло-лонґ. Поло-лонґ має вигляд класичного поло з упізнаваним силуетом, комірцем та трьома ґудзиками; єдина відмінність – у довжині рукавів.

Поло-лонґ в історії спорту та повсякденного гардеробу

Футболка-поло розпочинає свою історію з другої половини 19 століття в Індії, а згодом – і Великій Британії, де гравці однойменної гри використовували саме такий одяг для своїх активностей. Проте крою й дизайну, який виникає у голові на згадку про поло, передували роки творчих пошуків. 

Описи давнішого спортивного одягу свідчать, що прототип поло-лонґ був основним одягом спортсменів до початку 20 століття. Це були сорочки зі щільної оксфордської тканини, з комірцем та ґудзиками на вирізі, а також довгими рукавами. Проте крій і  матеріал створювали дискомфорт гравцям поло, як і гравцям у теніс, які теж не мали доброго одягу для своїх матчів. Уже приблизно у 1920-х, після кількох модифікацій та проб, на ринку Європи з’явилися поло, якими ми їх уявляємо. 

У 2-ій половині 20 ст. зручний і стильний одяг швидко поширювався на різні види спорту, а згодом – перекочував у повсякденний гардероб. З’являлися нові варіації тканини, розміщення емблем та сучасних принтів, обрамлення комірця та довжини рукавів. Через понад пів століття засновники Авіації Галичини захотіли створити натхненний одяг для кожного, хто відчуває крила за плечима – так з’явилися перші авіаційні поло.  

Жіночі поло-лонґ від Авіації Галичини: зігріваємо зовні та запалюємо вогонь всередині

Попри те, що основою жіночих поло-лонґ є наша традиційна футболка-поло, ми все ж хотіли надати їм своєї перчинки. Саме тому більшість принтів поло-лонґ- унікальні й доповнюють колекції, а не просто відтворюють ідентичні літні моделі.

UA United, Сікорський, Українські Соколи, HUTSUL SPACE PROGRAM – ці та ще багато колекцій, які ми маємо у планах, розповідають про єдність українських міст, подій, постатей. Усі вони – про міцний дух, спільні цінності та любов до неба України. 

Окрім натхненного дизайну, жіночі поло-лонґ мають декілька кравецьких особливостей, якими хочемо поділитися. Перш за все, вони виконані з тканини піке – це 100% бавовна, завдяки чому одяг приємний до тіла й не викликає ніякого дискомфорту під час носіння. Довжина рукава сягає зап’ястя, а широка й податлива гумка наприкінці дозволяє його зручно зафіксувати. Під рукавами кожної моделі можна знайти спеціальні отвори – це провітрювачі, які військові використовують у своїй формі для регулювання температури. 

Принт традиційно наносимо кількома техніками – шовкодруку, вишивки та нашиттям шевронів. У різних моделях ми залишили для вас додаткові цікавинки, як-от написи під комірцем, що можна розігнути, петельки для окулярів під ґудзиками, написи у швах та різні тканинні вставки. Великий вибір розмірів: шиємо поло-лонґ S, M, L, XL, XXL та XXXL. Здебільшого усі моделі унісекс, та не лякайтеся – вони чудово пасують жінкам. Крій лише підкреслює, але не обтягує фігуру – щоб кожній власниці цього одягу було комфортно. 

Переглянути поло-лонґ, що є в наявності, та вибрати ідеальне можна на нашому сайті – доставляємо по всій Україні. Або ж заходьте у магазини Авіації Галичини – чекаємо на вас у Львові та Києві! 

 

This site uses cookies in order to provide services properly.
Agree by continuing your visit on the website

Close