tracking suit

Filter
Sort
  • First new
  • Popular
  • First cheaper
  • First expensive
Size
Color
Apply
Cancel

Дитячі спортивні костюми

 Спортивні костюми, у тому числі й дитячі, з кожним роком набувають все більшої ваги у світі моди. І якщо раніше спортивні костюми використовувалися лише для спорту, то з кінця 20 ст. вони стали елементом і субкультурної, і повсякденної, і навіть гламурної моди. 

 Масове захоплення спортом у Європі (не рахуючи античних традицій) почалося у 19 ст. після того, як було винайдено велосипед. А тоді, у слід за роверовими прогулянками, все більше і більше людей почало цікавитись плаванням, яхтингом. Саме в цей час популярними стають такі ігри як волейбол, футбол, регбі, гольф, крикет, теніс, кінне поло, стрільба з луку, а також ковзани й лижі. Певна річ, що усі ці спортивні активності потребували зручного одягу, який би не заважав, не сковував рухи, натомість дозволяв би відчувати себе вільно. При чому того самого хотіли й глядачі, бо ж вболівання також відбувалося доволі емоційно, тому потребувало вільних рухів. Таким чином розробники одягу почали працювати над створенням відповідного одягу. Так почали з’являтися перші спортивні костюми. Точніше їхні прародичі. Спершу вони були лише чоловічі, але поступово, з певних видів спорту, таких як теніс чи крикет, почали з’являтися і спортивні костюми для дівчат. І не дивно, адже вже на початку 20 ст. існували не тільки чоловічі, але й жіночі спортивні клуби, які займалися велоспортом, тенісом та крикетом.

 Щодо дитячих спортивних костюмів, то вони почали з’являтися в першу чергу у приватних навчальних закладах Європи, у привілейованих школах для хлопчиків та дівчаток. А пізніше і в коледжах та університетах. Оскільки спорту у таких школах приділялося багато уваги, то не дивно, що спортивні активності дівчаток і хлопчиків потребували окремих спортивних костюмів.

Спершу це були не дуже зручні (по теперішнім міркам) речі. Переважно перша спортивна форма для хлопчиків складалася з вовняного светра, шортів чи вільних штанів, гетрів та спортивних туфель. В спортивному одязі для дівчаток штани та шорти були замінені на спідницю. Але, у порівнянні з жакетом чи піджаком, такі спортивні костюми були звичайно набагато зручнішими.

 Новий етап розвитку спортивних костюмів відбувся в Сполучених Штатах. Тут у 1930-х роках, завдяки розвитку бейсболу та американського футболу, з’явився таки простий, зручний та всім нам добре відомий елемент спортивного одягу, як світшот. Товста бавовняна футболка на довгий рукав була в рази зручніша та практичніша за вовняні светри, в який тренувалися команди до того. А юнацькі ліги призвели до появи дитячих спортивних костюмів вже нової якості та зручності. Дівчата та хлопчики могли бігати та відбивати м’ячі набагато ефективніше.

 Але справжній бум на стильні спортивні костюми стався у 1980-х, з розквітом хіп-хоп культури. Саме завдяки їй з’явилися стильні спортивні костюми, для хлопчиків, для дівчаток, яскраві, однотонні, в яких виступають зірки чи просто ходять щодня.

 Якщо говорити про історію дитячих спортивних костюмів у Львові, то варто згадати спортове товариство «Сокіл», що існувало у Львові до Другої світової війни. Це, мабуть, було найбільше спортивне товариство на Західній Україні того часу, тож спортивна форма для хлопчиків на наших теренах з’явилася практично в той самий час як, що і в решті світу. Ну і ще один етап, вже пізніший — це молодіжна ліга футбольного клубу «Карпати», де діти, певна річ, також потребували дитячих спортивних костюмів. 

 Українські виробники останніми роками також почали звертати увагу на дитячі спортивні костюми. Авіація Галичини — не виключення. Ми робимо цікаві та стильні дитячі спортивні костюми, доволі теплі, зручні та цікаві, які не тільки зігріють чи допоможуть почуватися зручно, але й розкажуть цікаву історію. Купити дитячі спортивні костюми можна у нас на сайті або в крамниці

This site uses cookies in order to provide services properly. Agree by continuing your visit on the website.