logo
Ukrainian version of the site
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register

women's RAINCOATS

Sorting
 • First new
 • Popular
 • Discounts
Filter
Type of clothes
0 selected
Reset
Color
0 selected
Reset
Price
Selected price range
Reset
Size
0 selected
Reset
Shown 1 from 1 results

Дощовик жіночий

Львів здавна має славу міста, де завжди паде дощ, тому, хто як не львів’яни знаються на дощі. Тут специфічний мікроклімат, як в одній частині міста, в один і той самий час не падає дощ, то не значить, що в іншому куті Львова його немає. То пов’язано з тим, що Львів один з перших зустрічає циклони з північної Атлантики, тому дощ тут іде порівняно частіше, ніж за Збручем, і повітря загалом вологіше.

Ще з давніх часів львівські панянки знали, як йдеш на вулицю, то обов’язково треба брати парасольку, щоб дощ не зіпсув завивку. Часи змінюються, і на заміну парасолям приходять жіночий дощовик створений у Львові. Тут вам і руки вільні і не мокните під дощем, та ще й яскраво й стильно виглядаєте. Та мудрість пішла в люди, і зараз все більше жінок надають перевагу дощовикам, замість звичних парасоль. 

Парасольки чи дощовики

Щоб вам було зручно обрати, ми підготували для вас 3 стандартні ситуації, які стаються під час дощу: 

 • При шквальному вітрі парасолі ламаються, чи зовсім не захищають від дощу. Натомість дощовик, повністю захищає від дощу та вітру, а паракорд, який вставлений в капюшон, дозволить стягнути його, аби не продуло вуха. 
 • Не завжди є де їх поставити, чи буває незручно носити, а дощовик можна просто одягнути поверх куртки, чи замість неї. Окрім комфорту, ти будеш яскраво та стильно виглядати.
 • Парасолі часто забувають. Скільки разів ви забували парасолі, і ми про теж? 

Тож, тепер зрозуміло чому дощовики прийшли на заміну парасолям. 

Ми з власного досвіду зробили так, щоб було комфортно, та хотілось купити жіночий дощовик, який зручно носити.

Як вибрати дощовик для жінок

Погода не є перешкодою для пригод, якщо в тебе є дощовик. Ви можете насолоджуватися життям, подорожами та прогулянками, попри непогоду. Ми знаємо, що, одягнувши дощовик, ви можете вирушити в подорож, погуляти або просто побігти по місту за будь-якої погоди, не боячись промокнути чи застудитись.

Активні люди часто хочуть виділитися серед натовпу монохромних чорних курток, і саме тому ми зробили дощовик в яскравому сонячному кольорі. Наш одяг не тільки приносить своїм власникам гарний настрій, але і робить людей навколо трохи щасливішими.

Вибираючи захист від дощу, потрібно звернути увагу на моменти, які допоможуть купити дощовик в якому буде комфортно й буде служити не один рік. 

 • Розмір. Дощовик зазвичай носиться поверх повсякденного одягу, тому він повинен бути досить вільним, щоб вам було комфортно його одягати. 
 • Матеріал. Дощовик повинен бути з такої тканини, яка добре захищає від дощу, навіть при довгому перебуванні під зливою. 
 • Пошив. Важливо, щоб шви на дощовику були проклеєні, тоді вода не зможе потрапити всередину, і ви не промокните.
 • Капюшон. Щоб сховати голову від дощу, в дощовику повинен бути великий капюшон, який можна одягнути поверх шапки, а ще додатковою перевагою буде затяжка по краю капюшона, щоб затягнути його в разі шквального вітру. 
 • Кишені. Наявність кишень в дощовику — це значна перевага, бо є де руки заховати, щоб не намокли, тай це додатковий комфорт. Зверніть увагу чи є в дощовику внутрішня кишеня, де ви зможете сховати від дощу цінні речі. 
 • Довжина. Довгі дощовики найкраще захистять тіло від дощу, забезпечуючи повноцінний захист.

Фасони та моделі дощовиків

Дощові куртки — це, як правило, укорочений варіант дощовика, які дістають до талії або стегон. Вони можуть бути з коміром або капюшоном і закриватися кнопками, блискавками або перемикачами. Вони добре поєднуються з джинсами й светрами. Така модель дає більше свободи рухам. 

Пончо створені для того, щоб ви були абсолютно сухими навіть під час найсильнішого дощу. Це дуже широкий дощовик, який ви одягаєте через голову й він не має рукавів. Пончо зазвичай приблизно в довжину стегон, хоча вони можуть опускатися аж до колін. 

Водонепроникний плащ – це один з найпопулярніших варіантів дощовика. Як правило, плащі бувають на ґудзиках або мають закриття на замок і кнопки, щоб не потрапляти волога. Через довжину їм найкраще вдасться захистити тіло від дощу.

Жіночий дощовик можна купити в крамницях, чи замовити на сайті.

This site uses cookies in order to provide services properly. Agree by continuing your visit on the website.

Chat with Aviatsiya Halychyny
Hi! How may I help you today?
The team typically replies in a few minutes.