Сontacts
Sign in or Create account
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register
Men

Women's shirts

Filter
Size
Color
Availability
Cancel all filters
Sort
  • First new
  • Popular
  • First cheaper
  • First expensive

Купити жіночі сорочки онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Колись сорочки сучасного типу носили виключно чоловіки, однак тепер цей одяг зустрічається також у гардеробі кожної жінки. Він швидко набув популярності серед жіночої аудиторії завдяки своїй універсальності: він зручний, практичний і водночас стильний, а також пасує до різноманітних образів.

Історія білої сорочки

Одним із найпопулярніших елементів як жіночого, так і чоловічого гардеробу зараз є біла сорочка. І якщо колись вона вважалася основою суто ділового стилю, то тепер її можна помітити й у доволі нестандартних образах. 

Вперше аналог звичної для нас білої сорочки одягнула на себе Коко Шанель, відома своїми кардинальними на той час поглядами на жіночу моду. Вона сміливо міняла спідниці на штани, а вишукані блузки — на чоловічі сорочки. Для Шанель достатньо було просто надати одягу інших форм, після чого він цілком органічно перетворювався з суто “чоловічого” на жіночий. 

Знамениті акторки швидко підхопили моду, яку запровадила тодішня законодавиця моди. Вони стали перев’язувати сорочку поясом, заправляти її у спідницю та доповнювати образ шовковою хустинкою на шиї.

Піку своєї популярності “чоловіча” сорочка досягла в 1990-2000 роках, коли з’явилася на моделях, які дефілювали модними подіумами. У наші дні цей одяг залишається популярним і піддається численним експериментам з дизайном, кроєм та формою, а білий колір вже зовсім необов’язковий.

З чим носити жіночу сорочку

Сучасні виробники пропонують сорочки буквально на будь-який смак. Зі стандартним і оригінальним кроєм, різної довжини, однотонні та з візерунками, з кишенями та без них. Сорочка в клітинку, здається, стала не менш популярною за згадану нами білу сорочку. Найбільше дівчатам подобається варіант червоного або синього кольорів. Така сорочка вдало виглядає з джинсами, а також пасує до шортів і спідниць різного стилю.

Класичну білу сорочку жінки продовжують носити в офіс, оскільки вона ідеально доповнює діловий образ. Проте часом можна побачити і значно більш сміливі образи з її використанням. Джинсова сорочка також стала своєрідною класикою для тих, хто полюбляє стиль casual. Вона дуже вдало виглядає в поєднанні з темними штанами та шкіряним ременем.

Жіночі сорочки в Україні: традиції та сучасність

З давніх часів українки традиційно одягали жіночі сорочки з вишивкою. Це натільний одяг білого кольору, який носили підперезаним із напуском на пояс. Існувало три основних типи вишитих сорочок для жінок: із суцільними рукавами, зі вставками та сорочки “хлоп’янки”.

Початково жіночі вишиванки шили без коміра, однак пізніше з’явився низький комірець (2-3 см). Найбільшого поширення сорочки з коміром набули на Волині та в північних регіонах нашої країни. При створенні жіночих сорочок використовували більше різноманітних технік шиття та щедріше прикрашали одяг вишивкою, ніж у випадку з чоловічими сорочками. Краї рукавів і кант коміру часто обшивали кольоровими нитками. Ці самі нитки також використовували для зшивання швів.

У наш час сорочка з вишивкою залишилася важливою частиною культурного коду українців. Ми одягаємо вишитий одяг не тільки на великі державні свята, але й під час важливих сімейних святкувань, і часом навіть у повсякденному житті. І хоча більшість із нас вже не так добре розбирається в особливостях численних узорів, які можна побачити на українській сорочці, ми продовжуємо цінувати та популяризувати таку близьку та важливу для нас спадщину минулих поколінь.

Сорочки від українського виробника Авіація Галичини

Ми пропонуємо одяг для тих, хто має крила за плечима (або хтів би). При створенні своїх жіночих сорочок ми надихалися простими речами, які нас захоплюють. Наприклад, на один із варіантів дизайну нас надихнув звичайний на перший погляд паперовий літачок. Результат вразив нас навіть більше, ніж ми сподівалися. Тож шалено радимо поглянути на нашу сорочку Паперові крила та самостійно переконатися в тому, наскільки оригінально та стильно можуть виглядати звичні речі.

Купити жіночу сорочку у нас —  означає підтримати не лише Авіацію Галичини, але й розвиток українського виробництва як такого. Особисто ми впевнені, що вітчизняна продукція нічим не гірша за вироби світових брендів, тому на кожному своєму товарі розміщуємо гасло — Proudly made in Ukraine.

Зробити замовлення можна просто на нашому сайті. Якщо ви хочете спочатку приміряти та детальніше роздивитися одяг, завітайте до однієї з наших крамниць у Києві чи Львові. 

This site uses cookies in order to provide services properly.
Agree by continuing your visit on the website

Close