logo
Ukrainian version of the site
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register

sleeveless jacket

Sorting
  • First new
  • Popular
  • Discounts
Filter
Type of clothes
0 selected
Reset
Color
0 selected
Reset
Price
Selected price range
Reset
Size
0 selected
Reset
Shown 2 from 2 results

Дитячі безрукавки

Активності дітей немає меж, вони стрибаю, танцюють, грають футбол, хованки чи катаються на велосипедах. І часто в батьків постає питання, у що одягнути дитину в похмуру, чи навпаки сонячну погоду. Температурний режим для дитини дуже важливий. Часом батькам важко визначити чи буде комфортно дитині при певній погоді, до того ж погода дуже змінна в нас час. Бо якщо дитину одягнути тепло, при активних забавах вона легко може перегрітися. І навпаки, якщо одягнути дитину легко, вона промерзне і захворіє. Тож нумо розбиратись, як все ж треба одягати дитину, щоб їй було комфортно за будь-яких обставин. 

Як одягати дитину на вулицю в прохолодну погоду?

По-перше, не варто одягати дитину в одну дуже грубу й теплу одежу. Вовняний комбінезон, теплий шерстяний светр чи дуже груба куртка, часом невдалі варіанти. Чому? В першу чергу, в такому випадку важно регулювати температурний режим. Краще одягнути дитину в декілька шарів одягу, до прикладу, це може бути безрукавка дитяча, а під низ дитячий лонг-слів, худі, сорочка чи футболка. Це дозволить при теплій погоді, чи активних забавах зняти один, два шари одягу, й дитина не буде перегріватись.

По-друге, обирайте нижний одяг з натуральних тканин. Синтетичні тканини можуть призводити до алергічних реакцій на тілі дитини. До того ж, синтетика парить, і викликає потові виділення, що також може погано вплинути на шкіру та самопочуття дитини. І пам’ятайте, що при перегріванні на вулиці ризик захворіти вищий, ніж при не сильному переохолодженні. 

По-третє, надавайте перевагу зручним речам, так, щоб дітям було зручно рухатись. Не одягайте малий, тісний, чи навпаки дуже об’ємний одяг. Дитина буде почувати себе сковано й рухи будуть обмежені, так не комфортно. Це може призвести до натирань на шкірі, й дратівливості. Тому чудовим варіантом будуть демісезонні безрукавки поверх декількох шарів одягу.

Переваги дитячих безрукавок

Як ми вже знаємо, одяг для дітей має бути: багатошаровим, натуральним та зручним і, як не дивно, під ці пункти ідеально пасують дуті  безрукавки. Де і коли можна одягати безрукавки та які їхні переваги? 

  • заняття з футболу. Під дитячі безрукавки для хлопчиків можна одягнути декілька шарів одягу, в разі перегрівання, можна зняти один шар одягу, а безрукавка дальше буде захищати від вітру та переохолодження;
  • дитячі безрукавки для дівчаток ідеально пасують до суконь чи спідничок. А в разі, як захочеться грати футбол, не буде жарко чи холодно;
  • дитячі безрукавки зручні;
  • при активному русі не призводять до перегрівання;
  • при прохолодній погоді дитина не мерзне. 

Як правильно вживати у мові дитячий жилет чи безрукавка?

Часто в народі помилково безрукавки називають жилетами, але це калька з російської мови. Тож казати жилет для дівчинки чи жилет для хлопчика невірно. Тому замість дитяча жилетка правильно використовувати слово безрукавка. А в народі часом кажуть камізелька, кірсетка, лейбики, катанки, бунда або камізоля — це все частина українського народного строю. Народні безрукавки в давні часи. Відтак слова жилетка для дівчинки та жилетка для хлопчика можна замінити на щось етнічне ближче до української мови.

This site uses cookies in order to provide services properly. Agree by continuing your visit on the website.

Chat with Aviatsiya Halychyny
Hi! How may I help you today?
The team typically replies in a few minutes.