Сontacts
Sign in or Create account
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register
Men

Outerwear

Filter
Availability
Cancel all filters
Sort
  • First new
  • Popular
  • First cheaper
  • First expensive
Nothing was found
Reset Filters

Купити дитячий верхній одяг онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Рух – основа гармонійного розвитку дитини. Ніщо не повинно заважати їй комфортно почуватися під час активних ігор, сну та відпочинку. На це слід звертати особливу увагу, коли ми вибираємо одяг для дітей. Колір, дизайн та оформлення повинні відповідати вподобанням дитини, допомагати їй демонструвати свою індивідуальність та виділятися серед однолітків. Про те, як правильно вибирати дитячий верхній одяг та на які параметри при цьому орієнтуватися, ви дізнаєтеся в нашій статті.

Верхній одяг дитячий: особливості вибору

Перше, на що ми звертаємо увагу при виборі дитячого одягу – це його зовнішній вигляд. Сучасні виробники уважно відстежують актуальні тенденції та чудово знають, які принти є найпопулярнішими в той чи інший період.

Саме тому полиці магазинів заповнені речами із зображеннями відомих героїв кіно та мультфільмів, популярних серед дітей. Поширення також набирає одяг з принтами у вигляді логотипів соцмереж. Однак недостатньо, щоб річ привернула увагу дитини, вона також має відповідати іншим важливим критеріям, про які ми поговоримо далі.

При виборі одягу для дітей радимо звернути увагу на такі моменти:

  • Практичність. Діти дуже активні, тому їхні речі регулярно піддаються різноманітним випробуванням, серед яких катання з брудної гірки, пікнік на траві, дослідження підводного світу в глибокій калюжі. Отже, одяг для найменших повинен бути достатньо якісним, аби витримувати численні цикли прання.
  • Натуральний склад. Одним з основних моментів, які слід врахувати при виборі дитячих речей, є матеріал. Ідеальний варіант – натуральна м’яка та приємна на дотик тканина, що не подразнює шкіру. Матеріал також повинен добре вбирати вологу та пропускати повітря.
  • Зручність. Дитина ніколи не погодиться носити одяг, у якому їй некомфортно. Вибирайте речі, що не сковують рухів і мають простий крій.
  • Мода і стиль. Виробляти хороший смак та власний стиль ніколи не рано, тому бажано зайнятися цим вже з самого дитинства. Навчіть свою дитину комбінувати кольори та тканини, підбирати одяг, який буде поєднуватися принаймні з кількома предметами її гардеробу. Нехай у вашої малечі буде власний індивідуальний стиль. Це допоможе їй без проблем самостійно складати гардероб у дорослому житті.

Найпростіший спосіб придбати одяг, який ідеально пасуватиме вашій дитині – ретельно зняти з неї заміри. Так вам буде простіше скористатися розмірною сіткою на будь-якому сайті одягу та замовити вибрані речі, не переймаючись, що вони не підходять за розміром.

В більшості випадків розмір означає зріст дитини. Це зроблено для того, щоб батькам було простіше орієнтуватися у виборі. Якщо ви купуєте верхній одяг, радимо звернути увагу не лише на зріст, а й на такі параметри як обхват грудей і довжина рукава.

Дитячий одяг від виробника Авіація Галичини

У нас ви знайдете стильний і оригінальний верхній одяг для дітей. Здебільшого ми не поділяємо речі на дитячий одяг для хлопчиків і дитячий одяг для дівчаток, та не підтримуємо поширені стереотипи. На сайті представлені моделі, що нагадують, наприклад, птаха або чудернацький літальний апарат. Ми за те, щоб випускати одяг, у якому хлопчики та дівчатка різного віку можуть дати волю своїй фантазії. Одяг від Авіації Галичини справді надає крила.

Де купити дитячий верхній одяг?

Найпростіше верхні дитячий одяг купити в інтернет-магазині. Це не лише швидко, а й вигідно, оскільки ціни в інтернеті часто бувають значно нижчими, ніж у фізичному магазині. Крім того, на сайті легко відслідковувати знижки, акції та нові колекції.

Замовити дитячий одяг можна в онлайн-магазині Авіації Галичини. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за номером, вказаним у розділі “Контакти”, або ласкаво просимо до наших магазинів у Львові та Києві.

This site uses cookies in order to provide services properly.
Agree by continuing your visit on the website

Close