Сontacts
Sign in or Create account
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register
Men

Women's long sleeves

Filter
Size
Color
Availability
Cancel all filters
Sort
  • First new
  • Popular
  • First cheaper
  • First expensive

Купити жіночі лонґ-сліви онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

Погода в Україні часто буває непередбачуваною і любить інтригувати раптовими змінами з сонця на дощ, тому у шафі завжди треба мати хоча б одного якісного светра. Такого, що вдягнеш – і зразу затишно, м’яко, тепло й хочеться жити. В Авіації Галичини ми створюємо саме такий одяг – зверніть увагу хоча б на жіночі лонґ-сліви.

Вони мають унікальний і складний дизайн – з вишивкою й нанесеними принтами, а крій завжди ніжно огортатиме фігуру без надмірного обтягування. Саме те, що потрібно під час ранкової прогулянки в парку з собакою, щоденної поїздки на роботу чи подорожі десь до вітряного узбережжя океану.

Лонґ-сліви у жіночому гардеробі: які вони бувають і як носяться

Знаємо: за останній час в гардеробі з’явилося надто багато термінів й іноді важко зрозуміти, який саме виріб ховається під ними. Тому далі – кілька слів про те, що таке лонґ-сліви. Назву лонґ-сліву можна трактувати дуже дослівно – з англійської означає “довгий рукав” (англ. — long — довгий, sleeve — рукав). Зараз ми називаємо лонґ-слівом футболку з довгим рукавом, яку шиють переважно з тонкої тканини та з характерним круглим вирізом. Часто саме таку конструкцію вибирають для домашнього одягу та піжам, термобілизни, адже вона зовсім непомітна і приємна до тіла як перший шар одягу. 

Ми не маємо точних відомостей, коли лонґ-сліви з’явилися в жіночому гардеробі (подейкують – з легкої руки підлітків, яким надто подобалося носити футболки зверху на светр з довгим рукавом), та популярними вони будуть ще довго. Такий одяг – це основа для образів будь-якого стилю, яку можна залишити базово однотонною або надати унікальності принтами. Ми, звісно ж, голосуємо за другий варіант. 

Жіночі лонґ-сліви від Авіації Галичини

Два принципи, якими ми керувалися при створенні жіночих лонґ-слівів – це має бути зручно і яскраво. Саме тому основним матеріалом обрали бавовну (97%) та спандекс (3%). Так одяг буде трохи тягнутися, але не деформується на ліктях й не втратить гарного вигляду після прання. Рукави біля зап’ясть та низ лонґ-слівів мають ущільнення з гумкою, щоб зафіксувати їх у потрібному місці й не заважати в роботі. Розмірна сітка – від XS до XXXL. 

Силуети, про які згадували раніше, розроблені так, щоб ви почувалися комфортно й тепло. Лонґ-сліви мають прямий крій і не обтягують надміру, а сама тканина достатньо цупка, щоб ви вдягли будь-яку улюблену білизну. З виробами Авіацією Галичини можна бути собою на 100 відсотків! 

Тепер кілька слів про дизайн. Зображення ми наносимо способом шовкодруку або вишивки, а тому можемо гарантувати, що принтам не зашкодять прання чи сонце. Кожен жіночий лонґ-слів має на спині наше фірмове лого. Syla, Hutsul Space Program, Аеропорт Львів – принти цих колекцій досить мінімалістичні, та символічні для нас: формули підйомної сили, зображення левів, координати та схеми аеропортів. Віримо, що саме такими є жінки, для яких ми шиємо одяг: сильні, глибокі, іноді стримані зовні, та насправді пристрасні до своєї справи і людей. Жіночі лонґ-сліви, що ви бачите на сторінці – це наше натхнення жінками-сучасницями, які run the world

Чи не кожен виріб має заховані для першого погляду деталі на рукавах та поблизу швів, тож це саме той одяг, який хотітиметься розглядати й помічати щоразу щось нове. Приходьте вибирати свій ідеальний лонґ-слів у магазини Авіації Галичини у Львові та Києві. Або ж заходьте в будь-який зручний час на сайт – надсилаємо натхненний одяг в усі куточки України. 

 

This site uses cookies in order to provide services properly.
Agree by continuing your visit on the website

Close