Сontacts
Sign in or Create account
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register
Men

Women's sleeveless jacket

Filter
Size
Color
Availability
Cancel all filters
Sort
 • First new
 • Popular
 • First cheaper
 • First expensive

Купити жіночі безрукавки онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

Жіноча безрукавка — Must Have в жіночому гардеробі

Жіноча безрукавка це та необхідна річ, яка стане в пригоді за будь-якої пори року! Взимку варто одягати камізельку (то такий український синонім слова) як додатковий шар одягу, й на вулиці тепло, й як заходиш в приміщення не страшно зняти куртку, бо безрукавка все ж зігріє, якщо в приміщенні прохолодно. Навесні настає час, що в куртці — жарко, без неї — холодно. Якраз період для жіночої балонової безрукавки, вдягаєш пого-лонґ, чи теплий світшот і безрукавку, якраз ідеально, щоб не замерзнути й не було жарко. Літом камізелька стане у нагоді в прохолодні вечори, чи вітряну погоду. Восени буває вже не хочеться одягати тих грубих курток, але ще не хочеться прощатись з теплом, безрукавка — ідеальний варіант. Тому немає значення яка пора року, безрукавка це Must Have в жіночому гардеробі.

Традиційна українська безрукавка

Ще з давніх часів безрукавка стала частиною українського вбрання, крім того, це найстаріша частина народного одягу. Най­давніші — прямоспинні глухі зі швом або двопільні з застібкою на боці, у різних місцевостях кожна безрукавка мала свої особливості крою. Їхнє оздоблення, завжди виконувалось з вели­кою майстерністю. Кожен різновид безрукавки мав свою назву – це кірсетка, бруслини, лейбики, кабалі, катанки тощо.

З середини XIX ст. з’явився різновид безрукавки – кірсетка, у верхній частині приталений, а від талії нижньої частини, з вусами або без них. Вона була поширена у центральних та східних областях України. Носили її і чоловіки, і жінки. Для Придніпров’я характерні кірсетки, які облягали стан і розширювались від талії вусами. На початку XX ст. камізельки у західних областях витіснилися кірсетками, приталеними, багато оздобленими, різноманітними за формою та матеріалом.

На Закарпатті до початку XX ст. збереглася бунда (камазоля) – хутрова безрукавка прямоспинного крою. Короткі (до пояса) хутрові безрукавки обшивались візерунками рослинного орнаменту Примітивну форму безрукавки зберегли кептарі у населення гірських районів Карпат, локальні відмінності яких виявляються в довжині та прикрасах. На Гуцульщині їх прикрашали вишивкою, плетивом, сап’яновими аплікаціями, нашиттям, шнурками, мідними капелями.

Де стане в пригоді жіноча безрукавка

Щоб було тепло, не обов’язково одягати на себе багато одягу, до того ж це не завжди зручно. Жіноча балонова безрукавка ідеально підійде:

 • для тих, хто любить комфорт;
 • любителям спорту, які часто носять їх під час бігу в прохолодну погоду;
 • для тих, хто ходить в гори. В горах не завжди можна передбачити погоду;
 • для прогулянок в парку;
 • для тих, хто цінує функціональність;

З чим комбінувати безрукавки для жінок?

Підібрати комплект із безрукавкою нині не проблема, про який би стиль не йшла мова. Трохи порад з яким наим одягом пасуватиме безрукавка:

 • З жіночим лонг-слівом “Щасливого лету”.
  Це жіночий лонґ-слів жовтого кольору з контрастною принтованою аплікацією на грудях, що зображує галицького лева з коронами та координатами аеропорту; а ще позначення злітної смуги на рукаві та міжнародна кодифікація разом із радіочастотою на низу. 
 • З жіночим лонґ-слівом “SYLA”.
  Мінімалістичний жіночий лонґ-слів. Чорного кольору, доволі строгий, тому універсальний. Спереду — вишита формула підіймальної сили та напис SYLA, а на спині вгорі — наше вишиване лого.
 • З сукнею “Стрімка”
  Тепла зручна жіноча сукня кольору неба: блакитного та грозового. Має високий затишний комір на запах, передні великі накладні кишені. З боків контрастні жовті зіпери, щоб регулювати ширину сукні, та шнури-затяжки такого ж кольору. На рукаві принт з UA, зроблений прострочкою герб України та координати розташування пілотажної групи “Українські соколи”. На спині — схематичне принтоване зображення літака SU-27, на якому виступають наші Українські соколи, та стилізований під сокола тризуб.

Купити жіночу безрукавку можна в крамницях Авіації Галичини чи на сайті.

This site uses cookies in order to provide services properly.
Agree by continuing your visit on the website

Close