logo
Ukrainian version of the site

sleeveless-jacket

Filter
Sort
 • First new
 • Popular
 • First cheaper
 • First expensive
Size
Color
Apply
Cancel

Купити жіночі безрукавки онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

Жіноча безрукавка — Must Have в жіночому гардеробі

Жіноча безрукавка це та необхідна річ, яка стане в пригоді за будь-якої пори року! Взимку варто одягати камізельку (то такий український синонім слова) як додатковий шар одягу, й на вулиці тепло, й як заходиш в приміщення не страшно зняти куртку, бо безрукавка все ж зігріє, якщо в приміщенні прохолодно. Навесні настає час, що в куртці — жарко, без неї — холодно. Якраз період для жіночої балонової безрукавки, вдягаєш пого-лонґ, чи теплий світшот і безрукавку, якраз ідеально, щоб не замерзнути й не було жарко. Літом камізелька стане у нагоді в прохолодні вечори, чи вітряну погоду. Восени буває вже не хочеться одягати тих грубих курток, але ще не хочеться прощатись з теплом, безрукавка — ідеальний варіант. Тому немає значення яка пора року, безрукавка це Must Have в жіночому гардеробі.

Традиційна українська безрукавка

Ще з давніх часів безрукавка стала частиною українського вбрання, крім того, це найстаріша частина народного одягу. Най­давніші — прямоспинні глухі зі швом або двопільні з застібкою на боці, у різних місцевостях кожна безрукавка мала свої особливості крою. Їхнє оздоблення, завжди виконувалось з вели­кою майстерністю. Кожен різновид безрукавки мав свою назву – це кірсетка, бруслини, лейбики, кабалі, катанки тощо.

З середини XIX ст. з’явився різновид безрукавки – кірсетка, у верхній частині приталений, а від талії нижньої частини, з вусами або без них. Вона була поширена у центральних та східних областях України. Носили її і чоловіки, і жінки. Для Придніпров’я характерні кірсетки, які облягали стан і розширювались від талії вусами. На початку XX ст. камізельки у західних областях витіснилися кірсетками, приталеними, багато оздобленими, різноманітними за формою та матеріалом.

На Закарпатті до початку XX ст. збереглася бунда (камазоля) – хутрова безрукавка прямоспинного крою. Короткі (до пояса) хутрові безрукавки обшивались візерунками рослинного орнаменту Примітивну форму безрукавки зберегли кептарі у населення гірських районів Карпат, локальні відмінності яких виявляються в довжині та прикрасах. На Гуцульщині їх прикрашали вишивкою, плетивом, сап’яновими аплікаціями, нашиттям, шнурками, мідними капелями.

Де стане в пригоді жіноча безрукавка

Щоб було тепло, не обов’язково одягати на себе багато одягу, до того ж це не завжди зручно. Жіноча балонова безрукавка ідеально підійде:

 • для тих, хто любить комфорт;
 • любителям спорту, які часто носять їх під час бігу в прохолодну погоду;
 • для тих, хто ходить в гори. В горах не завжди можна передбачити погоду;
 • для прогулянок в парку;
 • для тих, хто цінує функціональність;

З чим комбінувати безрукавки для жінок?

Підібрати комплект із безрукавкою нині не проблема, про який би стиль не йшла мова. Трохи порад з яким наим одягом пасуватиме безрукавка:

 • З жіночим лонг-слівом “Щасливого лету”.
  Це жіночий лонґ-слів жовтого кольору з контрастною принтованою аплікацією на грудях, що зображує галицького лева з коронами та координатами аеропорту; а ще позначення злітної смуги на рукаві та міжнародна кодифікація разом із радіочастотою на низу. 
 • З жіночим лонґ-слівом “SYLA”.
  Мінімалістичний жіночий лонґ-слів. Чорного кольору, доволі строгий, тому універсальний. Спереду — вишита формула підіймальної сили та напис SYLA, а на спині вгорі — наше вишиване лого.
 • З сукнею “Стрімка”
  Тепла зручна жіноча сукня кольору неба: блакитного та грозового. Має високий затишний комір на запах, передні великі накладні кишені. З боків контрастні жовті зіпери, щоб регулювати ширину сукні, та шнури-затяжки такого ж кольору. На рукаві принт з UA, зроблений прострочкою герб України та координати розташування пілотажної групи “Українські соколи”. На спині — схематичне принтоване зображення літака SU-27, на якому виступають наші Українські соколи, та стилізований під сокола тризуб.

Купити жіночу безрукавку можна в крамницях Авіації Галичини чи на сайті.

This site uses cookies in order to provide services properly. Agree by continuing your visit on the website.

Chat with Aviatsiya Halychyny
Hi! How may I help you today?
The team typically replies in a few minutes.