Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Kurtki dla kobiet

Filtruj
Rozmiar
Kolor
Dostępność
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
 • Najpierw nowe
 • Popularne
 • Najpierw tańsze
 • Najpierw droższe

Купити жіночі куртки онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Із кожним роком куртки стають все більш популярними та витісняють інші види верхнього одягу: пальта, плащі та шуби. І це не дивно, адже для багатьох саме куртки — незамінний елемент гардеробу в прохолодну пору. 

Куртка — це універсальний верхній одяг на будь-який сезон: осінні чудово захищають від вітру та дощу, зимові, як правило, не тільки теплі, але й не пропускають вологу. Сучасні виробники пропонують куртки на будь-який смак: довгі та короткі, легкі та утеплені, оригінальні та класичні.

Історія курток

Саме слово «куртка» походить від латинського «curtus», що означає «короткий». Проте з часом цей різновид одягу став настільки популярним, що отримав безліч варіацій і перестав характеризуватися лише як короткий верхній одяг для вулиці. Щоправда, весняні куртки й досі часто бувають короткими, однак серед зимових і осінніх варіантів більш популярні моделі середньої довжини.

Перший прототип сучасних курток —  звичайна шкура тварини. Люди одягали її хутром до тіла, після чого підперезувались чимось на зразок пояса, щоб такий одяг краще тримався. Пізніше найбільш схожою до звичної для нас куртки стала ескімоська аляска. 

Коли жінки почали носити куртки

Пропонуємо звернути увагу на те, що куртки з’явилися в жіночому гардеробі не так давно, як ми звикли думати. Довгий час вони вважалися суто чоловічим одягом. У середні віки воїни носили колети чи котарди — короткі шкіряні або стьогані куртки, які одягалися під обладунки. Потім їх почали одягати мушкетери та гусари. Перші зимові куртки стали використовувати у ХІХ ст. для занять спортом. 

Можна вважати, що прообразом першої саме жіночої куртки стали військові кітелі, які жінки носили під час служби в армії у Першу світову війну. Тоді це були приталені вовняні вироби, які видавали в холодній передзимовий період, а також навесні до часу, поки не ставало спекотно. 

Пізніше така традиція продовжилась під час Другої світової війни. І вже після цього часу куртки остаточно закріпилися як елемент не лише чоловічого, але й жіночого гардеробу. Далі з’явилася джинсова куртка, вироби з бавовни й вовни, осінні, весняні, демісезонні та зимові.

Як куртки набули популярності серед американських жінок

Дещо інша ситуація склалася в США — там куртки в жіночому гардеробі з’явилися значно раніше. Під час колонізації перші переселенці почали переймати моду в індіанців — робили шкіряні куртки з місцевих тварин і прикрашали їх за допомогою довгої бахроми. Такі куртки носили і жінки, і чоловіки. Це було пов’язано з тим, що жінки часто залишалися самі з дітьми, коли чоловіки пасли худобу, а отже були змушені самостійно захищати власне житло. Стріляти та їздити верхи в пальто або довгій свитці було доволі незручно. Таким чином, куртки в цьому плані стали для жінок справжньою знахідкою.

Вже у 30-х — 40-х роках ХХ ст., коли в США почали з’являтися перші жіночі мотоклуби, жінки змінили жакети на чоловічі шкіряні куртки. А з часом виробники почали випускати й жіночі моделі курток зі шкіри, тож моду було вже не зупинити.

Жіноча куртка М-65

У наш час демісезонні куртки для жінок роблять із надсучасних зносостійких тканин, зимові  — з непродувних матеріалів та з наповненням холофайбером або пухом.

Ми ж випустили жіночу версію куртки M-65 — легендарної моделі часів війни у В’єтнамі. 

Це демісезонна жіноча куртка, що підходить на період осінь-весна. 

Модель має такі характерні ознаки:

 • доволі вільний крій;
 • стяжка на поясі, аби припасувати куртку;
 • декоративні погони;
 • великі накладні кишені на грудях та на поясі;
 • прихований капюшон;
 • стяжку на комірі;
 • захисні клапани на рукавах.

Усе це, на нашу думку, робить цю модель куртки унікальною та стильною (особливо  у поєднанні з нашими принтами).

Жіноча куртка від виробника в Україні

Ми шиємо речі, що не просто виглядають стильно та оригінально, але й розповідають певну історію. Також ми неодноразово довели, що одяг від українського виробника не поступається за своєю якістю європейським брендам. На кожному нашому виробі є позначка “Proudly made in Ukraine”, і це для нас не порожні слова.

Купити жіночу куртку можна у наших крамницях у Києві та Львові. Також ви можете завітати на сайт нашого інтернет-магазину та оформити замовлення онлайн. Щоб зв’язатися з нами, телефонуйте за номером, вказаним у розділі Контакти. Менеджери із задоволенням дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання стосовно асортименту та вибору розміру.

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć