Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Spodnie dla kobiet

Filtruj
Rozmiar
Kolor
Dostępność
Cechy
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
  • Najpierw nowe
  • Popularne
  • Najpierw tańsze
  • Najpierw droższe

Купити жіночі штани онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Штани вдало поєднуються з футболками, майками, блузками, туниками та сорочками. Ми маємо по декілька пар на кожен сезон. Важко уявити, як колись ми могли обійтися без такого зручного, стильного та практичного одягу. Однак штани, котрі ми звикли носити щодня вдома, на роботі та просто на прогулянці, не завжди були так широко розповсюджені серед жінок.

Історія жіночих штанів: від давнини до сьогодення

Те, що раніше штани не були елементом жіночого одягу — загальновідомий факт. Їх винайшли ще в доісторичні часи. Прийнято вважати, що цим винаходом ми завдячуємо скіфам, які велику частину свого часу проводили в сідлі.

Раніше слов’яни-чоловіки здебільшого носили вузькі штани із грубого полотна влітку. На зимовий період цей одяг шили із сукна. Загалом у ті часи існувало два різновиди крою: широкий, який був поширеним у місцевостях, де сорочку звикли заправляти в штани, та вузький — там, де її носили “навипуск” за давнім слов’янським звичаєм.

Історики стверджують, що першою жінкою в Європі, яка дозволила собі носити чоловічі штани, була Жанна д’Арк. Однак відносно широкого поширення серед жінок цей одяг набув під час Першої Світової війни. Тоді багатьом жінкам довелося посісти місця чоловіків на заводах і виробництвах. Окрім того, штани виявилися значно зручнішими та практичнішими за спідниці та сукні.

Важливу роль у популяризації штанів серед жінок зіграла французька дизайнерка Коко Шанель. Вона вигадала для себе оригінальну модель штанів для подорожі Венецією. Вони вийшли простими, зручними та водночас ефектними. Модні тенденції поступово змінювалися і штани однаково часто стали носити як чоловіки, так і жінки.

Які бувають типи жіночих штанів

Сучасні жінки мають у своєму гардеробі штани на всі випадки життя. Цей предмет одягу виготовляється в різноманітних стилях, може мати безліч варіантів крою, різну довжину та посадку. До найпопулярніших видів жіночих штанів належать:

  • класичні;
  • завужені та широкі штани;
  • моделі із завищеною талією;
  • піжамні штани;
  • спортивні;
  • укорочені штани;
  • карго;
  • кльош;
  • штани з льону, що набули особливого поширення в наш час, та інші.

Одяг від Авіації Галичини ідеально підходять любителям casual та спортивного стилю. У нас не буває в наявності штанів із блискітками чи стразами або класичних моделей для бізнес-леді. Ми виготовляємо функціональні та зручні вироби. Деякі наші штани мають навіть посилені коліна (аби довше служили) та накладні кишені. А ще, одяг із наших колекцій має стильні принти та незмінну червону бірку Proudly made in Ukraine.

Чому українки не носять жіночі брюки

Слово “штани” вживається в українській мові з давніх часів. Його часто можна зустріти у піснях, прислів’ях, приказках і в усій нашій художній літературі загалом. Раніше штанами називали різновид чоловічого одягу, а тепер ця назва використовується і для опису жіночого елементу гардероба. Проте звідки ж взялися в українській мові “брюки”?

Як і багато інших, це слово потрапило до нашої мови через російську, після чого усталилося в сферах швейної промисловості, торгівлі та реклами. Мовознавці наголошують, що навіть словосполучення “жіночий брючний костюм” слід замінити на більш правильне та притаманне українській мові “жіночий костюм-штани”. Отже, нумо відмовлятися від так званих „жіночих брюк”.

Штани, які шиють в Україні

Ми в Авіації Галичини працюємо не лише над тим, щоб випускати для вас стильний і оригінальний одяг. Також ми робимо все, щоб популяризувати українське виробництво та показати всьому світові, що українці — талановиті та неповторні в усьому, за що беруться з належим натхненням. Ми ніколи не шиємо просто одяг, кожна наша річ має розповідати історію та транслювати важливі для нас цінності в маси. 

Ви можете купити жіночі штани в інтернет-магазині Авіації Галичини, а також в одній із наших крамниць, розташованих у Києві та Львові.

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć