Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Dostawa

Опрацювання замовлень

Ми опрацьовуємо інтернет-замовлення з понеділка по суботу. Період обробки стандартних замовлень – до 3 робочих днів. Щодо замовлення товарів на передпродажу – термін виконання шукайте у описі конкретного товару або розраховуйте на не менш ніж 7-14 робочих днів.

Мінімальна сума замовлення — 300 грн.

Якщо ви зробили два чи більше замовлень і хочете об`єднати їх в одне, то зробити це єдиною посилкою не можна. На запит клієнта ми можемо відправити їх під однією ТТН, але пакуються посилки окремо та оформляються окремими місцями задля запобігання проблем з обліком та задля контролю доставки кожного окремого замовлення.

Розділити замовлення на два чи більше можна лише у випадку, якщо в замовленні не було використання промокоду на знижку, не було процедури списання бонусів чи інших промоцій, що змінюють кінцеву ціну товару.

Якщо в ході комплектації вашого замовлення буде виявлено відсутність замовленого вами товару – оператор зв’яжеться з вами задля узгодження наступних дій (навіть якщо ви просили не телефонувати).

Терміни доставки — згідно термінів, визначених для доставки Україною операторами “Нова пошта” або „Укрпошта”. Оплата доставлення відбувається за тарифами Нової пошти  або Укрпошти. Оголошена вартість пакунку завжди дорівнює фактичній сумі замовлення.

Якщо потрібний вам номер відділення Нової Пошти не світиться у списку – це означає, що відділення посилок не приймає. Це може бути тимчасово, або на постійній основі і ми не можемо на це впливати. Якщо у місті комендантський час запроваджено на кілька днів – відділення на ці дні прийом посилок призупиняють. Враховуйте умови воєнного часу, будь ласка.

Якщо ви зазначите у замовленні “Не телефонувати” — ми у 99,9% випадків не зробимо цього, але є ряд ситуацій, коли ми змушені задзвонити. Продавець перепросить і пояснить чому виникла необхідність, тож не тримайте зла. 

Якщо ви замовляєте пакунок для когось — поставте позначку “Інший отримувач” у вас буде нагода розділити дані про себе та про отримувача, а ми будем мати достатньо інформації, аби сюрприз вдався.

Увага! Якщо ви замовили доставку до поштомату Нової пошти, то посилку потрібно забрати протягом трьох календарних днів. Якщо цей термін спливає, Нова пошта автоматично забирає пакунок до свого найближчого відділення. Про це переміщення вас повідомить Нова пошта. Після переміщення оплата за отримання посилки здійснюється за тарифами відділень. У відділенні зберігання пакунку безкоштовне протягом 7 днів.

 

Упакування замовлень

Стандартне пакування за наш кошт є наступним:

  • футболки без зазначення, що це на подарунок – пакуємо в поліетиленовий пакет, відправка в кур’єрському пакеті;
  • футболки із зазначенням, що це на подарунок – пакуємо в поліетиленовий пакет і додаємо в посилку брендований крафт-пакет. Відправка в кур’єрському пакеті.
  • поло в усіх випадках пакуємо в крафтову коробку. Відправка в кур’єрському пакеті.
  • весь інший одяг – пакуємо в поліетиленовий пакет.

Окрім стандартного пакування, ви можете придбати подарункове пакування

Замовлення "В ОДИН КЛІК"

Функція замовити в один клік доступна тільки для зареєстрованих користувачів.

За номером телефону, який ви залишите при замовленні в 1 клік — ми перетелефонуємо у робочі години впродовж найближчої доби.

Підготуйте для продавця інформацію про отримувача (ПІБ та номер телефону, якщо отримувач не ви), а також бажаний спосіб доставки і адресу.

Якщо забажаєте сплатити замовлення онлайн, продавець сформує та надішле посилання на оплату.

Умови доставки за наш кошт по Україні

Для доставлення за наш кошт потрібне виконання двох умов (лише замовлення в межах України і не стосується спецзамовлень):

  • сума замовлення − понад 4000 грн;
  • доставка − до відділення чи поштомату Нової Пошти або Укрпошти;

Зауважте, якщо замовлення від 4000 грн ви сплачуєте готівкою при отриманні, то ви сплачуєте додаткову комісію:
Нова пошта — 20грн+2% за переказ коштів.
Укрпошта — 1% за переказ коштів.

Самовивіз

Самовивіз інтернет-замовлень можливий у Львові із нашої крамниці на території FEST Republik, вул. Старознесенська, 24-26. 

Якщо статус вашого замовлення „Спаковано” – запрошуємо за вашим пакунком у будні з 10:00 до 16:00.

Замовлення на самовивіз можна оплатити онлайн та при отриманні (готівкою чи банківською карткою).

Міжнародна доставка

Міжнародна доставка здійснюється на ваш вибір Укрпоштою, Meest Express або ж Nova Poshta Global.  У кожному з варіантів вартість доставки залежить від об’ємної ваги пакунку, тож ми повідомимо її додатково після формування посилки та надішлемо окремий рахунок на сплату.

Доставка за межі України має бути передоплаченою, згідно правил роботи наших міжнародних поштових операторів.

Важливо! При отриманні посилки країна прямування може утримувати митний збір згідно норм митного законодавства цієї країни.

Якщо поштова служба загубила ваш пакунок, ми можемо подати його в розшук, якщо сплинув місяць з дати відправлення, а посилка так і не надійшла адресату. Кошти за загублену посилку будуть повернуті вам як тільки:

  • поштовий оператор в ході розшуку підтвердить втрату посилки і компенсує нам її вартість;
  • пакунок знайдуть  і повернуть нам. У день отримання посилки ми зробимо повернення коштів за товар або ж (за вашим бажанням та готовністю повторно оплатити поштові витрати) відправимо посилку повторно.  Зарахування повернення коштів на ваш рахунок може займати до 5 банківських днів та залежить від процесингу вашого банку.

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć