Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Czapki z daszkiem

Filtruj
Kolor
Dostępność
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
 • Najpierw nowe
 • Popularne
 • Najpierw tańsze
 • Najpierw droższe

Купити кепки онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Часом ми так звикаємо до певних речей, що вже й не уявляємо без них свого повсякденного життя. Більше того, ми навіть не замислюємося про те, що звичні нам аксесуари колись могли належати до іншої культури, а також були початково винайдені для виконання конкретної функції, а не лише для доповнення стилю.

Кепки в чоловічому гардеробі — мода родом зі США?

Як і багато інших зручних і стильних речей, кепки в своєму сучасному вигляді прийшли до нас з-за океану. У 1954 році компанія «New Era» представила нові головні убори для бейсболістів. Кепка з козирком “59Fifty” захищала голову і, що важливо, очі від сонця. Вона швидко набула популярності серед фанатів бейсболу, адже вони почали одягати її на матчі на знак прихильності до тієї чи іншої команди. Та експерименти з козирками почалися набагато раніше.

Першими прототипами сучасної кепки можна вважати головні убори єгиптян, а також частину лицарських шоломів. У 14 столітті  пласка кепка була популярна в Італії, а згодом і в Англії – серед робітників та шоферів. Звідси й походить назва “шоферська кепка”.

Наступний спалах популярності стався в 19 столітті у Франції. Військові ввели до форми так звані “кепі”, які були значно зручнішими за кашкети, тому швидко поширилися в маси. Спочатку кепі мали округлий козирок, а пізніше набули квадратних форм. Отже, бачимо, що американці лише популяризували кепки, але не були їхніми винахідниками.

Різновиди чоловічих кепок

Якщо ви вважаєте, що вам не личить кепка, ви просто не знайшли свій формат. А варіантів цього головного убору таки трохи назбиралося за всі роки існування:

 • Класична бейсболка, Baseball / Needle Hat.
  Середня за розміром тулія складається із 6 частин. На місці кріплення клинів зверху є кнопка. Середній за розміром козирок твердий та вигнутий. Колір зазвичай однотонний, але обов’язково з логотипом виробника. Ззаду  є застібка для регулювання розміру.
 • Кепка далекобійника, Trucker Hat.
  Висока тулія, так само складається із 6 частин, але має довший козирок та задні клини кепки робляться із сіточки.
 • Бейсболка Hip-Hop, Fitted Hat.
  Висока тулія, як і в кепки далекобійника, але без сітки ззаду. Тут є характерний прямий козирок.
 • Велосипедна кепка.
  Маленька м’яка тулія із маленьким козирком.

Як бачите, варіантів безліч, тож котрийсь точно стане вашим улюбленим аксесуаром, без якого навіть на вулицю виходити не захочете.

Де замовити файну кепку від українського бренду?

Купити кепки-бейсболки від Авіації Галичини можна прямо на сайті. Це швидко, зручно і можливо зробити з будь-якої точки України. Якщо ж ви належите до тих, хто звик ретельно перевіряти товар перед покупкою та любить поспілкуватися з продавцем, запрошуємо до наших крамниць у Києві та  Львові

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć