Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Płaszcze przeciwdeszczowe dla mężczyzn

Filtruj
Rozmiar
Kolor
Dostępność
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
  • Najpierw nowe
  • Popularne
  • Najpierw tańsze
  • Najpierw droższe

Купити чоловічі дощовики онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Сучасну людину не налякати ані дрібним дощем, ані сильною зливою. І не дивно, адже в нас завжди напоготові парасоля або спеціальний одяг, що захищають від негоди. Для того, щоб навіть у найпохмуріший день ми виглядали на всі сто, сучасні виробники одягу пропонують безліч стильних і зручних варіантів дощовиків на будь-який смак. Проте так було не завжди.

Перший у світі дощовик

На початку XIX століття, щоб верхній одяг менше пропускав воду, його обробляли олією. Не важко здогадатися, що такий метод мав багато недоліків. Цей спосіб був доволі непрактичним і забезпечував лише мінімальний захист від дощу. Однак виробники одягу не полишали спроб знайти більш зручний та ефективний варіант захисту від вуличної зливи.

На початку 1820-х років Чарльз Макінтош винайшов тканину, яка відштовхувала воду. Він описав свій запатентований матеріал як “гумову тканину Індії”.

В ході одного з хімічних експериментів Макінтош забруднив рукав піджака розчином каучуку, і забув видалити пляму, а через деякий час помітив, що рукав піджака не промокає. Він почав працювати над своїм відкриттям і проводити експерименти. З’єднавши каучукові нитки з бавовняними та пом’якшивши їх нафтою, він домігся того, що тканина стала непроникною для води та повітря.

Винахід набув розголосу, і кравці поспішили його використати. Однак виявилось, що через дірки від голки, які залишились після пошиття, просочувалась вода. Отже, при сильному дощі тканина не захищала належним чином.

Макінтош зрозумів: щоб не зруйнувати репутацію та не дати знецінити своє відкриття, він мусить самостійно вирішити цю проблему. За деякий час він відкриває власні магазини та робить пальта з гідроізольованими швами. Його пальто з покритої тартаном гумової тканини із повністю закритими швами зробили фурор.

Львів’яни знаються на дощі

Ще з тих часів, коли не було як купити файний дощовик, львівські парубки знали, що слід мати з собою парасольку, аби в разі чого було під чим сховати дівчину від дощу. Адже у Львові погода мінлива: як зара не паде дощ, то не факт, що за якусь годину його не буде.

Львів має особливий мікроклімат — в середньому за рік випадає 740 мм атмосферних опадів, а на рік у Львові в середньому 174 дощові дні. Через це він здобув славу міста, де завжди паде дощ.

Це пов’язано з тим, що Львів одним із перших зустрічає циклони з північної Атлантики. Дощ тут іде порівняно частіше, ніж за Збручем, і повітря загалом вологіше. До прикладу в 1893 році випало 1 422 мм опадів. Той рік справедливо вважається найдощовитішим за всю історію Львова. З того й виходить,що львів’яни знаються на дощі, як ніхто інший.

Хто любить міський туризм або довгі вуличні прогулянки, обожнює риболовлю чи ходити по гриби, той знає, що на мокру й паскудну погоду завжди тре мати дощовик. Що ж стосується тих, хто просто живе у Львові — у них вже є гідний привід мати не один дощовик.

Чим дощовик крутіший за парасолю:

  • Він закриває вас повністю (ну або майже повністю), натомість парасоля  — лиш верх, і то не завжди.
  • Дощовик простіше сховати до сумки чи торби, бо парасоля переважно більш громіздка.
  • Коли ви в дощовику, маєте вільні руки.
  • Дощовик пасує до сучасного одягу краще ніж парасолька, яка більше личить до класичного стилю.
  • Дощовик підходить не лише для міста, але й для природи.

Де купити крутий дощовик в Україні?

Сьогодні купити дощовики чоловічі можна в багатьох крамницях. Більше того, це можна зробити, навіть не виходячи з дому — в інтернеті є безліч пропозицій, достатньо лише вибрати та оформити замовлення й доставку.

Ми створюємо плащі-дощовики для людей, які цінують якісні речі та надають перевагу функціональному і комфортному одягу. Якщо ви любите яскраві кольори й оригінальний дизайн, а дощ вам подобається не лише з вікна своєї оселі, якщо вас не зупиняє негода і ви вибираєте українське, якщо маєте крила за плечима (або хтіли би), наші дощовики точно створені для вас.

Купити чоловічий дощовик, протестований під львівським дощем, можна у наших крамницях або на сайті!

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć