Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Dla mężczyzn

Filtruj
Typ ubrań
Rozmiar
Kolor
Dostępność
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
 • Najpierw nowe
 • Popularne
 • Najpierw tańsze
 • Najpierw droższe
Pobierz jeszcze

Купити чоловічий одяг онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Функції жіночого та чоловічого одягу раніше обмежувалися здебільшого тим, аби захистити тіло від холоду взимку та від сонячних променів у спекотний період. Зовнішній вигляд почав відігравати важливу роль дещо пізніше, з розвитком культури. Поступово одяг зазнав численних змін, а завдяки прогресу та вдосконаленню виробництва розвинулись техніки оздоблення та складність фасонів, стали урізноманітнюватися варіанти пошиття.

В Середні віки одяг був першим, на що звертали увагу при зустрічі. Він став елементом, який розповідав про статус у суспільстві. Багаті люди здебільшого віддавали перевагу одягу з дорогих тканин, таких як оксамит, шовк, парча та інші. Зараз чоловічий одяг відіграє не менш важливу статусну роль, однак тепер він більше підкреслює приналежність до певних груп за інтересами або за родом діяльності.

Чоловічий одяг для прихильників оригінального стилю

Одяг для чоловіків, що випускає Авіація Галичини, об’єднує під своїм крилом всіх фанатів неба. Ми випускаємо поло, футболки, світшоти, худі, які розповідають історії про відомих українських авіаконструкторів, військові льотні бригади та вислови, що надихають на польоти. Отже, якщо ви відчуваєте крила за плечима, або хтіли би, ви натрапили на нас не випадково. Перелік всіх колекцій чоловічого одягу можна знайти у відповідному віконечку меню. Тим же, хто хоче дізнатися більше про особливості нашого чоловічого одягу, радимо звернутися до продавців у крамничках Авіації Галичини.

Одяг чоловічий: критерії підбору 

Чоловічий одяг в його сучасному варіанті розглядається з урахуванням таких особливостей:

 • естетична привабливість та практичність;
 • співвіднесення зі статурою;
 • зручність;
 • відповідність між ціною та якістю.

Для чоловіків одяг вже давно перестав виконувати роль звичайного захисту для тіла від холоду чи сонця, в наші дні це справжній метод самовираження. За фасонами, тканинами та кольорами можна визначити уподобання людини. Наприклад, чоловік із консервативними поглядами зазвичай вибирає класичні костюми, а прихильник екстремальних видів спорту віддає перевагу максимально практичному одягу.

З чого має складатися чоловічий гардероб?

Вважається, що стандартний набір одягу сучасного чоловіка має містити цілий перелік різних образів під кожен рід діяльності. Попри це більшість нехтує загальноприйнятими уявленнями про базовий гардероб, і складає свій гардероб відповідно до власних уявлень про стиль. Це, на нашу думку, правильний підхід, оскільки краще відображає індивідуальність. 

До базового гардеробу чоловіка можуть входити такі варіанти одягу:

 • для роботи та навчання;
 • для дому;
 • для урочистих заходів;
 • для спорту та активного відпочинку.

Головне пам’ятати, що ваш зовнішній вигляд має в першу чергу задовольняти вас. Завжди вибирайте чоловічий одяг, у якому почуваєтесь комфортно та впевнено.

Чим особливий одяг нашого виробництва

Авіація Галичини — це онлайн та офлайн магазин, який пропонує чоловічий одяг зі змістом. Ми прагнемо не лише випускати якісні футболки, худі чи поло, але й передавати завдяки одягу важливі для нас і багатьох свідомих українців сенси. Авіація Галичини — бренд для тих, хто має позицію.

Серед нашого асортименту є речі, що підходять для щоденного носіння, неформальних святкових заходів та мандрівок. Наш одяг пасує людям різного віку та статури. Ми навіть маємо окрему дитячу лінійку для тих, хто хоче створити сімейний образ.

Чоловічий одяг від українського виробника

Вся продукція Авіації Галичини виготовляється у Львові. На власному виробництві ми створюємо нові моделі та шиємо колекції, наносимо друк та вишивку на вироби. Ми на 100% український бренд, що відповідає за якість.

Чоловічий одяг від Авіації Галичини можна купити в інтернет магазині або в наших крамницях у Києві та Львові. Адреси вказані в розділі Контакти. Ми постійно розширюємо асортимент та розробляємо нові оригінальні дизайни. Слідкуйте за нами у соц.мережах, аби нічого не пропустити.

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć