Перший прототип футболки з’явився на початку ХІХ століття. Винахід належить шахтарям, що використовували їх як захист від пилу та сонця. Але у звичному для нас вигляді чоловічі футболки з’явились у 1898 році, завдяки морським піхотинцям армії США. Військові носили їх як спідню білизну під форму.
Справжній бум стався у 1942 році, коли на обкладинці журналу “Life”, з’явився військовий у футболці з принтом.
Тепер чоловічі футболки — це річ, без якої точно не обійдеться жоден гардероб. Їхня досить проста форма, зробила цей вид одягу універсальним та базовою складовою гардеробу. Зараз купити футболку чоловічі можна в багатьох краницях, але спершу варто знати про її різновиди та крій.
За досить тривалий час історії, чоловіча футболка набула різних фасонів, кольорів, видів коміру та призначень. Почнемо з розбору фасонів. Класично розрізняють 6 видів:
Всі вони відрізняються кроєм. Під кожну фігуру пасує свій вид, вигідно підкреслює або ж ховає особливості фігури. Часто їх оздоблюють принтами, смужками, крапками вони мають різні методи нанесення. Але про це можна писати окрему статтю. Крім цього футболки розрізняють за видами горловини:
Всі наші футболки мають круглий виріз та класичний крій. Часто у своїх речах ми використовуємо додаткові вшиті елементи чи прорізи, аби надати футболці цікавішого вигляду. Також, на кожну футболку ми додаємо ідейний принт, який доповнює образ і розказує якусь авіаційну історію в залежності від колекції.
Купити чоловічу футболку можна у Львові та у Києві у фірмових магазинах чи на сайті. Інформацію про адреси крамниць, ви знайдете в розділі “контакти”.
Ціна чоловічих футболок перш за все залежить від матеріалу із якого виготовлена річ. Найчастіше це трикотаж або бавовна, нерідко використовують і синтетичні тканини, особливо для спортивних футболок. Це може бути лікра, поліамід, еластан.
Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим
Дякуємо
Підписка на статті
Акції, знижки, пропозиції