logo
Англомовна версія сайту

Жіночі куртки

Фільтрувати
Сортувати
 • Спочатку нове
 • Популярне
 • Спочатку дешевші
 • Спочатку дорожчі
Розмір
Колір
Застосувати
Скасувати
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 3000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити жіночі куртки онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 З кожним роком куртки стають все більш популярними та витісняють інші види верхнього одягу — пальта, плащі та шуби. І це цілком природно, адже саме куртки є найбільш зручним, сучасним і модним одягом. Ця тенденція стосується і жіночих курток. Їх зараз безліч: осінні, зимові, демісезонні, довші, коротші — жіночі куртки є на будь-який смак. 

Історія курток

 Взагалі слово «куртка» походить від латинського слова «curtus» і означає «короткий». Тобто означає короткий одяг. Звичайно, коли йдеться про весняні жіночі куртки, то ця ознака ще може бути, але зимові чи осінні зазвичай мають бути довшими, хоч у наш яас трапляється всяке.

Куртки з’явились дуже давно. Першою курткою можна вважати просто шкуру, вдягнуту хутром до середини та підперезана чимось. Найближче до сучасної куртки була ескімоська аляска. 

Варто зазначити, що жіноча куртка — це цілком собі новітній винахід. Бо переважно куртки були чоловічим одягом. У середні віки воїни носили колети чи котарди — короткі шкіряні чи стьогані куртки, які одягалися під обладунки. Потім куртки почали носити мушкетери та гусари. Перші зимові куртки почали використовувати у 19 ст для занять спортом. 

Можна вважати, що прообразом першої саме жіночої куртки стали військові кітелі, які жінки носили під час служби в армії у Першу світову війну. Тоді це були приталені вовняні куртки, які надавалися до носіння і в холодній передзимовий період і навесні, поки не ставало жарко. 

Пізніше така традиція продовжилась під час Другої світової війни, і після неї жіночі куртки вже міцно закріпили позиції. Вони стали різними: з джинсу, бавовни чи вовни, осінні, весняні, осінні  чи зимові. 

Трохи інша ситуація була в США. Там жіночі куртки з’явилися набагато раніше — під час колонізації перші переселенці почали переймати моду з індіанців — робили шкіряні куртки з місцевих тварин, прикрашаючи їх довгою бахромою. Такі куртки носили і жінки, і чоловіки. Це було пов’язано із тим, що жінки часто лишались одні з дітьми, коли чоловіки пасли худобу, отже самі змушені були захищати власне житло, а отже, повинні були могти стріляти та їздити верхи при потребі. Виконувати такі речі в пальто чи довгій свитці явно було незручно. Тому куртки ставали жінкам у пригоді. 

А вже у 30-х — 40-х роках 20 ст., коли в США почали з’являтися перші жіночі мотоклуби, жінки змінили жакети на чоловічі шкіряні куртки. А пізніше з’явилися  і жіночі куртки зі шкіри, і моду було вже не зупинити.

Жіночі куртка М-65

А в наш час їх стало ще більше. Осінні чи весняні жіночі куртки стали робити з надсучасних матеріалів, зимові  — з непродувних матеріалів та з наповненням холофайбером  чи пухом.

Ми ж зробили жіночу версію куртки M-65 — легендарної моделі часів війни у В’єтнамі. 

Це демісезонна жіноча куртка, підходить на осінь-весну. 

Має такі характерні ознаки:

 • доволі вільний крій
 • стяжка на поясі, аби припасувати куртку
 • декоративні погони
 • великі накладні кишені на грудях та на поясі
 • прихований капюшон
 • стяжку на комірі
 • захисні клапани на рукавах

Усе це, на нашу думку, робить цю жіночу куртку унікальною та стильною (особливо  у поєднанні з нашими принтами). Купити жіночу куртку можна у наших крамницях та на сайті.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим