УКР
Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам

Сертифікати

Фільтрувати
Колір
Наявність
Скасувати усі фільтри
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
shipping-icon
Замовлення від 4000 доставляємо до відділення нашим коштом
ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити подарунковий сертифікат онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Всі люблять подарунки, погодьтесь. Радісні усмішки, теплі обійми та щасливі емоції наповнюють людей під час дарування чи отримання. Але вибір подарунку часом стає нічогенькою такою …. Ви боїтесь не потрапити в розмір чи не вгадати з кольором, чи загалом не впевнені, що людині “засмакує” подарунок. Ми самі не раз переживали подібне, тому вирішили зробити подарункові сертифікати. Це значно економить час та нерви.

Такий презент пасуватиме на день народження чи річницю, на весілля або від Святого Миколая. Список можна продовжити, обмеженням може бути тільки ваша уява. Наш сертифікат діє 6 місяців та може покривати повну вартість покупки. Якщо оберете товарів на меншу суму від номіналу, залишок не збережеться (nota bene). Але завжди можна обрати якусь дрібницю і трохи доплатити, аби всі кошти із сертифіката були використані, а подарунків було більше.

Як купити подарунковий сертифікат?

Зробити це можна у відповідному розділі на сайті чи в мережі наших фірмових магазинів (крім Duty Free на Львівському летовищі). Їхні адреси знайдете у розділі “КОНТАКТИ”. Ми надсилаємо сертифікат у будь-який куток України.
На руки ви отримаєте чорний конверт з пластиковою карткою всередині. На ній буде штрихкод та розмір номіналу. А також інструкція із застосування та фінальною датою для використання. Вам не доведеться думати про додаткове святочне упаковування чи пояснювати якісь деталі − повноцінний подарунок до нагоди. 😉 🥳
На купівлю подарункового сертифікату не можуть надаватись жодні знижки (акційна, зареєстрованого користувача, інші). Сертифікат не можна повернути чи обміняти на гроші.

Як використати подарунковий сертифікат?

Використати подарунковий сертифікат можна будь-де в нашій мережі магазинів (крім Duty Free) чи на сайті.
В магазині: при розрахунку за покупку віддайте сертифікат продавцю. Він/вона врахує його вартість і озвучить остаточну суму покупки. (Сертифікат залишається в продавця)
На сайті: на сторінці оформлення замовлення ви побачите кнопку “МАЮ СЕРТИФІКАТ”. Натисніть її, впишіть номер, що є на картці сертифікату у відповідне поле. Натисніть “ОК” — сайт відмінусує номінал сертифікату від загальної суми замовлення. Навіть якщо воно вже було зі знижкою.

 

 

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити