УКР
Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам

Оплата

Оплата в online-крамниці "Авіація Галичини"

Оплата oнлaйн

Ви можете сплатити замовлення онлайн через сервіс електронних платежів (за реквізитами банківської картки, за допомогою GPay чи ApplePay) – безпечно та без будь-яких комісій. Переконайтесь заздалегідь, що суми на вашому рахунку достатньо для оплати замовлення, а також перевірте ліміт витрат на місяць, який у вас встановлено для покупок в Інтернет.

Ми дбаємо про захищеність ваших платежів та не приймаємо оплат на приватні банківські картки!

Увага! Ваш банк може стягувати додаткові комісії за міжнародний переказ при оплаті карткою.

Гoтiвкoю пpи oтpимaннi

Замовлення по Україні можна сплатити готівкою при отриманні у відділенні Нової Пошти чи за адресою. Варто врахувати, що за переказ готівки “Нова пошта” знімає додатковий відсоток (20грн+2% від суми переказу). А Укрпошта — 1% від суми переказу.

Переглянути тарифи Нової Пошти
Переглянути тарифи Укрпошти

Рекомендуємо сплачувати онлайн та трохи собі на тому заощадити.

Товар, що підлягає передоплаті онлайн

Спосіб оплати “лише онлайн” встановлено на:

  • Маски чи шкарпетки, кепки (товар, який не підлягає обміну та поверненню);
  • Новинки, що презентується у  форматі “Передпродаж” (зазвичай, цей товар має на собі відповідну позначку);
  • Самовивіз (резервування товару під ваше замовлення відбувається лише по передоплаті).
Оплата подарунковим сертифікатом

Подарункові сертифікати мають номінали 1000, 2000, 3000 та 5000 гривень і є повноцінним платіжним засобом. Сертифікати є двох типів — пластиковий та електронний, які мають однакову дію. 

  • Сертифікати можна придбати та використати в мережі наших магазинів чи на сайті. 
  • За одну покупку ви можете використати кілька сертифікатів.
  • Термін дії сертифікату складає 6 місяців з дати придбання.
  • Один номінал сертифіката може бути використаний лише одноразово. Якщо сума покупки менша за суму сертифікату, здійснити покупку буде неможливо. Сума вашої покупки має бути або еквівалентною сумі сертифікату, або більшою. Номінал сертифіката зменшує вартість покупки на відповідну суму, навіть якщо в сумі замовлення вже враховані інші знижки чи використані бонуси. 
  • Сертифікат не можна повернути чи обміняти на гроші. 
  • Знижки на цей товар не поширюються і бонуси на нього не нараховуються.

Оплата сертифікатом на сайті: на сторінці оформлення замовлення ви побачите кнопку “СЕРТИФІКАТ”. Натисніть її, впишіть номер сертифіката у відповідне поле. Натисніть “ОК” — сайт відмінусує номінал сертифіката від загальної суми замовлення. 

Оплата сертифікатом в крамниці: при розрахунку за покупку віддайте сертифікат продавцю. Він/вона врахує його вартість і озвучить остаточну суму покупки. Сертифікат залишається в продавця.

.

Оплата бонусами

Оплата бонусами на сайті: на сторінці оформлення замовлення ви побачите кнопку “БОНУСИ”. Натисніть її і побачите актуальний залишок ваших бонусів. Впишіть суму, яку хочете витратити та натисніть “ОК” — сайт відмінусує вказану суму бонусів від загальної суми замовлення. 

Оплата бонусами в крамниці (крім зони Duty Free): при розрахунку за покупку ви можете запитати залишок бонусів у продавця і розрахуватись ними частково або цілком. Він/вона врахує бонуси і озвучить остаточну суму покупки. Бонуси автоматично спишуться з вашого особистого рахунку.

Як оплатити доставку за отримувача?

Якщо ви хочете оплатити доставку замість отримувача, вам важливо знати номер ТТН (він приходить вам листом на пошту та в смс повідомленні після відправлення) і номер телефону отримувача. Ці дані ви маєте внести у мобільному додатку Нової пошти у відповідне поле й оплатити доставлення.
Детальна інструкція, як це зробити у додатку Нової пошти.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити